Výměna – Mirka/Marcela

Mám tu pro Vás první fotografii jedné z účastnic naší výměny, která nemá blog a jak jsme si přály, svoji fotografii zaslala mailem.

Jde o výměnu mezi Mirkou a Marcelou (náhodná shoda jmen:-) ). Mirka se hlásila u mě, Marcela u Martiny. Předpokládám, že se u Martiny časem objeví fotografie s tím, co zase Marcela obdržela od Mirky.

Mirku potěšila proutěná ošatka a betonový svícen. Myslím, že oba výrobky jsou moc pěkné. Mirka věci hezky nafotila s kyticí šeříku a její bábovkou, která vypadá víc než lákavě:-).

Mirce velmi děkuji za účast a fotografii s pěkným zátiším.

A citace od ní:

“Dárečky jsou od Marcely M…, ošatka a betonový svícen. Bábovka nebyla součástí 😀 😀 😀
Pasují k nám dokonale, děkuji za príma nápad výměny, doufám, že i Marcelka bude spokojená s mým tvořením.”

Krásný večer.

 

8 Comments

  1. Hezké dárečky i hezká fotka. Holky jsou rychlíci nebo tvoří do zásoby. Já budu schopná balíček poslat snad tak do začátku června. Ale moje “dvojčce” s tím naštěstí nemá problém 🙂

  2. Veronika P.

    Moc hezké oba výrobky, krásně naaranžováno a vyfoceno! Super! Věřím, že i pro některé zatím neblogující účastnice bude tato akce motivací s blogováním začít ;-)…
    V.

  3. To sú krásne dárečky. A veľmi pekne vyfotené. Tá fotka má atmosféru. Teším sa s vami. A tiež sa teším na tú našu výmenu (ešte na tom pracujeme, ale bude čoskoro).

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )