Výměna Helenka/Martina

Dnes tu mám pro Vás obrázky dárků, které si mezi sebou předaly dvě dámy: Helenka z blogu Sincerely Helena a Martina, která blog nemá, zato velmi často nakukuje a komentuje zde, podobně jako  Helenka, takže obě vlastně znám:-).

Dámy mají šikovné ručičky, Helenka ráda tráví čas se svým Aaronkem , výletuje, ale  také tvoří a vše dokumentuje u sebe na blogu. Velmi často mile komentuje mnohé blogy, za což jí patří díky:-).

Martinka si dekoruje bydlení v severském stylu, je šikovná nejen ona, ale i její partner. Najdete ji třeba tu: kuk.

Helenka se sice zmínila o výměně u ní na blogu, ale  i já ráda vložím pár fotek od Marti a také citaci jejího mailu:

…mockrát děkuji za šanci, vyzkoušet si originální nápad a to VÝMĚNU! Bylo to super. Moc mi to bavilo. Dostala jsem Helenku ……. a dárek od ní, který mi vyrobila, mi nadchnul. Jsou to překrásné háčkované košíčky 3 různých velikostí v barvě šedá a tm. modrá a k tomu ještě rybička. Naše Barunka vzala hned největší košík na hlavu a nosila ho celý večer, že to je krásná čepička. Ještě přesně nevím na co je využiji, ale myslím, že se o to naše Barunka postará. Rybička jí už visí v pokojíčku na dveřích a s košíčkama spí-musí je mít na peřináku. Obrovskou radost mi Helenka udělala a já doufám, že tato výměna nebude poslední. 

Mám radost z každé povedené výměny a děkuji moc za zpětnou vazbu.

Tady pár odkazů na výměny na jiných blozích:

Romča http://justblog8.webnode.cz/l/jak-jsme-si-udelaly-radost/

Ivanka http://drobnemalickosti.blogspot.cz/

Dáša https://fotodasaf.blogspot.cz/2017/05/dnes-jsem-dostala-darek.html

Danka http://triplusjedna.blogspot.cz/2017/05/vanocni-vymena.html

Marina http://dekorater-amater.blogspot.cz/2017/06/slunce-v-monochromu.html

Snad jsem na nikoho nezapomněla, když tak se ozvěte:-).

Já nějak nestíhám, ale brzy se snad zase chytím a ozvu:-).

Pěkné dny a ten dnešní hlavně pro děti:-).

 

12 Comments

 1. Teda to mne mrzí, že jsem tuhle výměnu prošvihla. Zúčastnuji se výměn už několik let a myslím, že to je skvělá akce, i když mám i špatné zkušenost, na výměny jsem nezanevřela. Tak snad příště mi neuteče! A moc krásné dárky blogařky vytvořily, je báječné si navzájem dělat radost a překvapení! A těch nových blogů, co jsem nyní díky tomu našla… Díky a zdravím Marcela

  • M.

   Tak to me taky mrzi, mohlo nas byt vice, ale soude podel odezvy, je mozne, ze udelame nekdy priste pokracovani:-). Pekny den. M.

 2. Výměnu už jsem viděla u Heleny na blogu – pěkné dárky.
  A díky za odkazy na další články o realizovaných výměnách – ráda se podívám. Možná by by bylo dobré, až budou výměny realizované všechny, dát odkažy do jednoho článku. Pokud tedy budeš od všech mít zpětnou vazbu.
  Hezký den

  • M.

   Diky, Stano, vsechny odkazy tu urcite necekej:-), je to pro me casove narocne, přiznávám, uz jen monitorovat a tridit maily mi da dost casu, nezda se to:-). Pekny vecer. M.

  • M.

   Dekuji, nechci si stěžovat, jen ted je casu méně a take chute sedet u pc v tom krasnem počasí:-), pa M.

 3. Helena

  Děkuji! Za krásnou prezentaci, organizaci, milá slova!
  Prostě díky!
  Marcelko, měj hezké odpoledne, Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )