Výhra kávy

Hezký páteční večer.

Dnes se budu chlubit jednou výhrou na Instagramu, kde se na mě před Vánocemi usmálo štěstí a já vyhrála zrnkovou kávu.

Žila jsem v domnění, že obdržím jeden sáček zrnkové kávy L´or. O to větší bylo mé překvapení, když dorazil velký balík se vším možným. Nejen zrnková káva ve 4 baleních, i rozpustná, i kapsle do kávovaru Nespresso a hrneček na espresso v něm byly.

Píšu to sem také proto, že u mě na IG, pokud máte tu možnost, jednak máte kávovar Nespresso vy nebo někdo blízký a samozřejmě IG účet, se můžete do neděle zapojit do “soutěže” o tři balení kapslí. Respektive posílám je dál, protože nemám možnost je upotřebit a někomu by mohly udělat radost. No a když jsem je vyhrála na IG, volila jsem tu možnost zveřejnit to hlavně tam, jistě chápete:-).

Jinak vám přeju hezký víkend. U nás by měl být ve znamení zimních radovánek na bobech a snad i běhu:-).

8 Comments

  1. Marcel, tak takovou výhru bych si také nechala líbit. Gratuluji a věřím, že si na kávě pochutnáš.
    Přeji hezký víkend. D.

  2. Marcelko, na IG v podstatě nikdy nesoutěžím, ale tentokrát jsem neodolala. Koupila jsem manželovi kávovar k Vánocům, tak by se mu kapsle hodily. A vlastně i mámě, tak má kávovar od nás už asi 4 roky 🙂
    Jinak k výhře gratuluji. A ten hrneček je moc hezký

  3. Blahopřeji k výhře, já bohužel neveduvsociální sítě a doma mám kávovar Dolce Gusto, tak bych výhru ani nevyužila. Přeju všem hodně štěstí k výhře;-) a krásný zbytek víkendu.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )