Výherce

Nadešel čas vyhlásit vítěze soutěže o ramínka značky MEKKO. Opět to bylo v rukou Barunky.

dsc_0322

 

dsc_0327

Výherkyní se stává Jiřina s tímto komentářem:

Tak tohle je nejkrásnější ramínko jaké jsem kdy viděla:-) Krásné jsou na jejich webu všechny. Už jsem si uložila na ně odkaz do složky dárky:-)), to jen když hledám inspiraci na netradiční dárky, ráda dělám blízkým radost něčím netradičním, tohle je skvělý tip.
Máte pravdu, ani já nemám moc ráda reklamu na blogu, obzvláště když narážím na některé v každém druhém blogu, ale tahle mě velmi potěšila, je netradiční, takových by mohlo být víc.
A které ramínko bych si vybrala, asi to pánské na oblek, manžel by měl radost.
Jiřina

Za mě veliká gratulace:-), věřím, že zvolená ramínka budou sloužit mnoho let, třeba i generací. Výherkyně může očekávat mail.

Díky patří všem účastníkům, děkuji za milé komentáře, za to, že se na blog vracíte a jste tu se mnou. Sama jsem také ráda, že jsem objevila a vám mohla představit novou českou značku.

Přeji nádherný den.

podpis_V1

14 Comments

 1. Nina K.

  Dobré ráno, také výherkyni moc gratuluji. Já se chystám ramínka pořídit jako dárek pro manžela a pro kamaráda, takže ještě jednou děkuji za tip 😉 Těším se na další zajímavé tipy. Mějte se moc hezky. Nina

 2. Hezky sis vyhrála s losovacími lístečky (já naposledy losovala z takových lístečků, že jsem si to ani netroufla fotit.
  A výherkyni gratuluji

  • M.

   Mam zasobu papiru a derovacku, takze to byla vlastne rychlova:-). A dekuji. Pekny vecer. M.

 3. Jiřina

  Jejejej, moc děkuji Barunce, že mě vylosovala a Vám za možnost získat krásnou cenu. Mám obrovskou radost. Už píšu mail s adresou:-). Moc se těším, že ramínka budou součástí šatní stěny v předsíni. Pokud na nich zrovna nic nebude, tak budou v podstatě šperkem šatní stěny. Přeji krásný večer. Jiřina

  • M.

   Jirinko, tesi me, ze mate radost, na mail odpovim:-). Pekny vecer a gratulace jeste jednou. M.

 4. Jé to jsou super lístečky. 🙂
  To musí být strašné práce pro takovou “maličkost” jako slosování. Já bych to asi naházela do nějakého náhodného generátoru na internetu. 🙂
  Tohle je hezčí, nechám se inspirovat, kdybych někdy také nějaké soutěže dělala. 🙂

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )