Vlčí máky podruhé…

…tentokrát ve váze. Bohužel tam nevydržely dlouho, ale jsou prostě nádherné.

 

 

Na tomto období, kromě jiných věcí, mám ráda i to,  že všude kolem je mnoho nádherných květů, které dovedou oživit interiér nebo i stůl pod pergolou, kam dáte třeba jen do obyčejné láhve od mléka či vína pár lučních květů. To mě asi nikdy neomrzí.

Hezké letní dny.

 

 

 

 

 

18 Comments

 1. Jarkovská Katka

  Dobrý den, fotky jsou nádherné, jen malá poznámka – to není vlčí mák, ale mák setý.
  Katka J.

 2. Máky holt nejsou ty správné “vázové” kytky. Ale zas z nich budeš mít makovičky a ty jsou taky hodně dekorativní.
  Já si systému pár utržených květů užívám hlavně na chalupě – tam mám ve váze od jara do podzimu pořád něco. Doma je to slabší …
  Hezký den

 3. Marcelko, je to nádhera a ty to umíš vyfotit!!! Jedná s opravdu o mák vlčí? Já nejsem žádný botanik,podle tvaru makovičky bych tipovala mák setý. …ale ty asi víš, co jsi trhala 🙂 Měj se krásně, Ivana.

  • M.

   Ivanko, nevim, tedy ted uz jo, ja netusila, ze v tom je rozdil:-). Pekny den a dekuji. M.

 4. Marci, fotky jsou dokonalé! Taky mám moc ráda luční květy ve vázi, bohužel člověk musím dobře vybírat, které aspoň chvíli vydrží. K.

 5. Tenhle mák je nádhernej na focení. Vůbec nevím, kde ho tu v okolí mám, musím to na příští rok zjistit. Ema strašně ráda trhá luční kvítí a je škoda, že fakt nevydrží. L.

  • M.

   Ja ho take objevila nahodne, jen pas mezi obilim. Baru take miluje kyticky, jen v tom maku nevydržela dlouho:-). Hezky vecer. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )