Vitrína

Moc často ji neukazuji, ona se moc nemění, naopak by potřebovala trochu “probrat”. Tentokrát jsem ale přece jen nějaké věci posunula, zejména v okolí. Na vitrínu jsem dala dřevěnou bedýnku z antiku, převislou kytku a lucernu, která byla dříve na poličče v obýváku o kousíček dál.

V obýváku v rohu také stejný stav:

Ještě malé okénko do kávového rohu, kam několikrát denně chodím pro ten lahodný nápoj:-).

O víkendu to kafe chutná ještě o něco líp:-).

V týdnu jsem si s žáky vyjela na dvoudenní výlet na Malou Skálu, kde jsme v kempu Ostrov přenocovali. První den jsme jeli z kempu do Dolánek raftem, zpět na koloběžkách. Úžasný zážitek obojí, ale koloběžky byly pro mě novinka, jsem z toho neskutečně nadšená, jak moc mě to bavilo. Druhý den jsme si vyšli ke zřícenině hradu Vranov /Pantheon/ a poté domů.

Po návratu jsem si vyzvedla děti ze školy, Baru si stěžovala na bolavé ruce a nohy, dokonce jsme naměřili teplotu, která stoupala poté až ke čtyřicítce. Dnes už je mnohem lepší, bez teploty, uř trochu rozdává povely a protestuje, známka toho, že se vše vrací k normálu.

Teď se chceme pustit do projektu ohniště. Pokud se to podaří, bude to bomba, stálé ohniště si na zahradu přeju už dlouho.

V příštím týdnu naše škola maturuje, tedy začínají ústní zkoušky. Je to náročné pro všechny zúčastněné, tak snad to pro všechny taky dobře dopadne.

Prostě je toho moc, doma i v práci, závěr školního roku už takový bývá, ale poté prázdniny:-), úžasný to čas.

Hezký víkend.

2 Comments

  1. Helena

    Marcelko, užij si neděli ve vaše krásně vyladěném domě a naber síly na další dny. Maturity jsou náročné…
    Baru přeji rychlé uzdravení a tobě poklidné dny a čas na kávu.
    Pa, Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )