Vitamínujeme…

…tedy si o to spíš pokouším. Děti trochu marodí, tak nabízím vitamíny, jak se dá, ale nejsem moc úspěšná. Kiwi ani pomeranč je moc neláká:-(. Tak jsem si to ovoce alespoň nafotila, ty barvy, struktura, moc se mi líbí. Stále častěji slýchám, že citrusy pro nás nejsou až tak zdravé. Možná děti jen instinktivně vědí, co je pro ně dobré:-).

kiwi

 

kiwi2

 

orange3

A ještě to zkouším se zeleninou v podobě květákové polévky, smaženého květáku a květákových placiček. Pochybuji, že po úpravě tam zbyde ještě  nějaký vitamín, ale zelenina to je.

 

kvetak

Je zvláštní, že ovoce ve formě přesnídávky děti ano, ale jako celé plody ne. Nejsem ten typ, co by je nutil, nabízím a doufám…

Buďte zdraví.

podpis_V1

4 Comments

  • M.

   Nas syn ma rad jen jahodove, trosku vybiravy:-). Hezky den. Dnes do slova a do pismene, tedy jen venku, u nas s bacilama doma:-(. M.

 1. Moje deti miluji jablka a banany. Ted, jak jsme stonali, tak jsem jim delala ovocne salaty s citronem a medem a to tedy snedly i pomeranc a kiwi.
  Jinak rika se, ze mame jist potraviny ze zemepisneho pasma, ve kterem zijeme;-)
  Pa Terka

  • M.

   Terezko, dekuji, a souhlasim. Jablka si sem tam daji, samozrejme letni ovoce – jahody, maliny apod. Verim, ze potraviny od nas jsou ty nej. Diky. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )