Víkendové výletění

V sobotu jsme si udělali rychlý výlet do kukuřičného pole. Jeli jsme až k večeru, bylo to fajn, protože v těchto teplých dnech by to během dne mohlo být nesnesitelné. Jde o síť bludišť po celé ČR a vy si můžete vybrat. My jeli k Sychrovu. Děti plnily kartičku písmenky poschovávanými v bludišti. Z nich pak sestavily tajenku a odvezly si domů malý odznak.

Hrozně je to bavilo. Ti školou povinní si zopakovaly písmenka, čísla, psaní, čtení zábavnou formou.

Je to na chvilku, mohu doporučit. Více se dočtete třeba tady, kde o tom psala Lucka, která mě k výletu inspirovala.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další den jsme vyrazili směr Hradec Králové a ještě o kus dál k našim kamarádům a vlastně i příbuzným. Jeli jsme na konec světa mezi lesy, přírodu, zvířata. Bylo nám tam moc hezky. Kamarádi se tam před časem přestěhovali z města. Děti si užily oveček,  koupání v písáku, ale třeba i střelby ze vzduchovky nebo jízdy na 4kolce. Honzík je víc opatrný, ale Barča ta si to “nebezpečí” užívala:-). Bylo to moc fajn.

Ochutnali jsme výborné sirupy – šťávy. Tak moc nám chutnaly, že se do nich hodlám pustit. Uvidíme. Odvezla jsem si i marmelády a protože naše hostitelka kamarádí s Blankou Milfaitovou, tuším, že budou výborné:-).

 

 

 

 

Kodi je úplný atlet

 

Jedna z nej atrakcí byly čtyřkolky

 

Tolik z našeho víkendu.

Ráda bych  ještě jednou poděkovala všem za milé komentáře k videu z našeho bydlení. Před objektivem se moc nevyskytuji, natož před kamerou, raději zůstávám v anonymitě. Takže mě asi zase dlouho neuvidíte:-). Vážím si všech milých slov napříč virtuálním světem! Děkuji za přízeň.

6 Comments

  1. Helena

    Parádní výlet! Barča je úžasná! Měla jsem takovou holčičku, je k neuhlídání, ničeho se nebojí, do všeho jdou po hlavě, ale to srdce, jaké mají…A oči.
    Marcelko, měj se moc hezky, Helena

  2. Veronika P.

    O těch bludištích v kukuřici jsem taky slyšela, děkuju za připomenutí, až mladší poporoste, tak to musíme zkusit. Tohle by bavilo i mě ;-)…
    V.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )