Větev a müsli

Jak to jde k sobě? Jednoduše. Prostě v den, kdy uděláte müsli, donesete si domů i větev a pak to společně nafotíte. Jako já:-).

Domácí müsli tyčinky teď dělám pravidelně každý víkend. Vystačí mi celý týden.  Skladuji je v dóze v lednici. Každou variantu trochu obměňuji. Tahle poslední je s pekanovými ořechy, hruškou a sušenými švestkami. Recept jsem zveřejnila již dříve tady. Jen se obávám, že je budu muset teď dělat častěji, protože je ochutnal i manžel a olizoval se:-).

 

 

 

 

Zkoušela jsem i variantu zcela bez banánu a jde to taky.  Dala jsem ale trochu rýžového sirupu. Mám to jako náhražku sladkého a na mně to funguje.

Větev jsem domů chtěla už déle. Odešel nám strom – chitalpa -která má nádherně členité větve. Na jaře ji nahradíme stromem jiným, ale pár větví si asi nechám:-). Vzhledem k prostoru, který váza s ní potřebuje, se bude zřejmě stěhovat.

 

 

Pěkné dny.

20 Comments

 1. Kamila

  Marci, musím to musli konečně zkusit. Teď jsi mi to znovu připoměla. A prkénko se stolečkem je taky parádní. 😃

 2. Helena

  Chválím větev i tyčinky, jsou nepochybně úžasné, to je vidět i z fotek!
  Marcelko, Měj se moc hezky, Helena

 3. Marcelko, ty tyčky jsou dokonalé, jsi šikovná. Vše krásně nafoceno, ostatně jako vždy. Nádhera. Přeji příjemný večer. D.

 4. Tak ty máš mnohem větší větev než já :-).
  O domácí musli tyčinky jsem se ještě nepokoušela, nějak mám teď obodbí, kdy musli tyčinky moc nemusím – raději musli s jogurtem ráno k snídani (teď aktuálně kupované, protože doma míchané mi došlo)
  Hezký večer

 5. HankaŠ

  Marci,tak ted právě bychvsi dala cokoliv ;).
  Musím určitě vyzkoušet jak budu moct.Ty pekany jsou pro mě to nej.
  Jinak větev nemá chybu :-).
  Měj se hezky.H.

 6. Marci, ta větev!!! Tak to je přesně “voda na můj mlýn”. Umíš se venku kolem sebe dívat, to hodnotím, jsi “můj” člověk. 🙂 Větev obrostlou mechem (či lišejníkem?) by si jen tak domu každý nevzal. Recept na muslu si ukládám 🙂 Měj se fajn Ivana

  • M.

   Ivanko, moc dekuji, nejak me to “prirodno” bavi a vim, ze nas je vic:-). Hezky vecer. M.

 7. Anonymous

  Marcelko,
  tvoji musli tyčinky mě zaujaly natolik, že jsem se včera do nich hned pustila 🙂
  Moje jsou dnes na instagramu 😉
  Dcera zrovna má ve škole zdravý týden a já už se těším na odpolední kávu 🙂
  Díky !

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )