Velké překvapení v IKEA…

Na zahraničních blozích mě už před nějakým časem upoutal koš od Bloomingville.  Moc jsem si ho přála, počkala a pak i pořídila tady.

blahocet4

Nedávno mě kamarádka upozornila na prodej podobného koše v Ikea. Na internetu ho nenajdete, je to novinka, zřejmě se tam časem objeví, protože koupit ho už můžete, alespoň v Ikea ČM.

Já v Ikee už dlouho nebyla, ale když tam jela jiná kamarádka, ochotně mi ho dovezla:-). Měla jsem velkou radost, obzvlášť minulý týden, kdy jsem byla hooodně vyčerpaná z bacilů mých i dětí. Tohle mě sice neuzdraví, ale náladu zaručeně zlepší:-).

Do budoucna najde využití hlavně v ložnici. Je obří v porovnání s tím od Bloomingville. Je fajn, že ho můžete použít takto – jako mísu:

kose6

 

kose7

 

Já tedy využiju spíše jako koš než mísu. Na různé deky, polštáře, úschovna všeho možného a možná by v něm dobře vypadal i vánoční stromek, ale to je ještě hodně daleko:-). Líbí se mi ale i jen tak – volně stojící bez ničeho.

Tady jsou oba společně:

kose

 

kose2

a detaily:

kose4

 

kose5

U mě vede stále ten od Bloomingville, ale i za tento jsem moc ráda. Jmenuje se Fladis a pořídíte ho za 399,-.

 

Mějte hezký den a nezapomeňte, ještě dnes je tu poslední možnost zapojit se do GIVEAWAY I tady.

podpis_V1

18 Comments

 1. Na úložných koších všeho druhu lehce ujíždím, díky za tip! Hlasuji pro ten z Ikea, baví mně na něm velikost a proužky…a cena..:-)

 2. Helena

  Marcelko, líbí se mi oba! Ráda po domě využívám různé koše a pletené tašky, využití má snad nekonečně možností!
  Přeji hezký den, Helena

 3. Anonymous

  Marcelka košíky sú paràdne obidva…pozerala som ten z Ikey ale na stránke ho nemajú…mohla by som ťa poprosiť o rozmery ? Ďakujem 🙂 Danka.

  • M.

   Dani,dekuji. Rozmery: vrchni prumer cca 35 cm, nejsirsi prumer zhruba uprostred cca 46 cm, coz by byl i horni prumer te misy, vyska bez usi cca 38-40 cm, stred uvnitr je malinko vyvyseny oproti okrajum. Ano, ma netu stale neni,a le urcite brzy bude:-). M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )