Vánoční tabule a PF 2021

Poslední příspěvek v tomto roce bude logicky patřit přání do nového roku. Než tak ale učiním, ráda bych si tu odložila fotky s naším štědrovečerním stolem.

Ústředním bodem byla větev vinné révy, do které manžel navrtal otvory a já do ní dala svíčky a drobné větvičky. Letos nás u stolu sedělo osm, více se na něj nevešlo, když opomenu nádobí. Neměla jsem jednotné talíře pro všechny, ani stejné skleničky, ani ubrousky, i tak jsme si to užili a stůl působil, alepsoň podle mě, svátečně.

Přeji vám všem do nového roku vše dobré, hlavně pevné zdraví a štěstí,…

…ať ho strávíte pospolu se všemi bližními…

…a cokoliv přijde, i když to třeba nebude vždy snadné, najděte dostatek sil a bojujte;-)!!!

Děkuji vám za přízeň, milá slova a vaši náklonnost.

Pěkný poslední večer roku 2020 a pohodový start do toho nového.

16 Comments

 1. Wau, tak to je nádhera. Marcelko, ani jsem si nevšimla, že talíře a skleničky jsou jiné, vždyť jako celek vše k sobě úžasně ladí. A ta větev se svíčkami, to je krásný nápad. Listuji příspěvkem stále dokola a kochám se. Kotě, jako třešnička na dortu, je kouzelné, koukám i na ty vaše škrábance. :o)
  Do nového roku přeji hodně pohody, štěstí, lásky, radosti a hlavně zdrví. D.

  • M.

   Daso, moc a moc dekuji. Skrabance jsou Barunky, jako jedina je ma, protoze Micce porad skodi a kocka se brani, pochopitelne:-), krasny rok 2021 preju. M.

 2. HankaŠ

  Marci, děkuji za celoroční dávku krásna a pohody od tebe. Do nového roku pevné zdraví a jen samé šťastné dny.

 3. Překrásný stůl, Marcelko! Vkus a elegance v každém detailu.
  Děkuji za krásné a moudré přání a těším se na další setkávání v novém roce! PF 2021!
  Helena

 4. Marcelko, taky bych si nevšimla, že všechny talíře nevadí, jelikož u tebe ladí vždy vše a ta větev z vinné révy je naprosto dokonalá s těmi svíčkami. Děkuji za veškeré příspěvky, které inspirují a lahodí oku…krásný Nový rok a těším se na vše nové, co přinese.

 5. Marcelko, stůl jste měli krásný, s atmosférou a pohodou – a to je mnohem víc než stejné skleničky (potvrzuji slova z komentářů nade mnou, že kdybys na to neupozornila, tak bych si ani nevšimla, že jsou skeničky jiné).
  Do nového roku přeju pohodu, štěstí, zdraví a doufám, že se budeme i nadále virtuálně potkávát (tvé fotky nápaditých a přitom jednoduchých dekorací by mi fakt chyběly :)).

  • M.

   Stano, dekuji moc za mila slova, tesi me to!!!! Dekuji i za caste navstevy a komentare! Pekny novy rok.M.

 6. Martina

  Milá Marcelo, za mě spolu talíře krásně ladí. Jednotná bílá barva to vždy jistí:-) Vidím u Vás talíře s ozdobnou linkou u okrajů… A pak talíře s “ťupkatým” lemováním? Mohu se, prosím, zeptat, odkud máte právě tyto? Děkuji a přeji hodně spokojenosti v novém roce, Martina

  • M.

   Marti, moc dekuji. Tupkate talire jsou z Pepca za par kacek, meli celou serii i misu, hrnecky na kafe, byla nadherna, mozna jeste nekde nejake kousky zbyly, ja potrebovala jen talire, ale lakalo me vse:-). M.

 7. Martina

  Marcel, mockrát děkuji za odpověď. Pepco bych vůbec nečekala! Teď jsem se na talíře dívala v online nabídce a jsou opravdu krásné a za velmi příznivou cenu. Až to bude možné, udělám si cestu do Pepca. Pěkný víkend, Martina

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )