Vánoční nálada

Přichází pro mě asi nejlepší čas, těsně před Vánocemi, kdy napětí a těšení roste a roste. Většina věcí je hotová a co ne, mi náladu nezkazí.

V sobotu jdeme s přáteli na oběd do restaurace. Plánuji, že udělám salát na neděli a jinak budu odpočívat a nasávat tu pravou atmosféru…

Dnes pár fotek  z interiéru s vánoční náladou. Jak jinak v tomto období…

 

 

 

Užívejte a ať jsou ty chvíle přesně podle vašich představ.

20 Comments

 1. Veronika P.

  Marci, užívej si tu pohodu… Jestli se mi podaří teď během dopoledne, co je malá ve školce, dozabalit dárky, tak už budu taky v klidu nasávat :-)… Krásné Vánoce…
  V.

 2. Alena Vyskočilová

  Krásne to máš, najviac ma fascinuje to Tvoje kreslo ,,brankárske,,:-) Odkiaľ ho máš?
  Si úžasná, že si to pri deťoch tak pekne, dokonale a rukodelne pripravíš.
  Robila som to aj ja, ale pri prvých troch:-)
  Milo nemohol mať v dosahu nič krehké, oheň, teda sviečky vôbec nie, už ho tá piromania pustila, našťastie, a kvôli králikom som nemohla dávať tradičné slamené ozdoby moc nízko, kradli mi ich a žrali!
  Krásne Sviatky vám prajem!

  • M.

   Alenko, moc dekuji. Samozrejme to jde ted vse hur, když chodim do práce, odpoledne doma deti, ale manzel se o ne často postara a ja si cas najit chci, tak to musí jit:-). Kreslo je asi tak 11 let stara letni kolekce Ikea, my ho koupili ve vyprodeji s tim, ze bude v bydleni, kde jsme měli byt pul roku, pak se stehovat sem domu. Ze ho nechame v zahranici, stalo 200!!!! – sleva asi ze 1700, ale jelo s nami do CR a je tu s nami porad a jsou o nej boje:-). Krasne svatky, Alenko. M.

 3. Marcelko, máš to moc krásné a ta světýlka tomu dodávají tu správnou atmosféru. Já mám už také celkem hotovo, zítra jen pár maličkostí a hlavně ozdobit stromeček, upéct vánočky a připravit bramborový salát. Už se na vše moc těším.
  Přeji krásný večer. D.

 4. Dnes ti napíšu to, co ty mě 🙂 “V jednoduchosti je krása”. Zítra budu dělat salát a vánočku ;-). Užijte si oběd s přáteli, D.

 5. Já dneska dorazila tak urvaná z práce, že jsme jen došli mámě ustavit a ozdobit stromek a vyzvednout si od ní vánočku. Od té doby tu tupě sedím a jen surfuju po netu. Doufám, že se zítra vzpamatuju… Ale těším se, že jsou přede mnou 4 dny volna, zítra dorazí syn, pozítří máma… Vykvete mi hyacint, udělám vázu s větvičkami a jmelím… Prostě drobné radosti a ani mi nevadí, že nemám úplně nádherně nazdobeno.
  A ty to máš krásné, obdivuju hlavně svícny…
  Užijte si zítra pohodu s přáteli

 6. revedevivre

  Marcelka, máš nádherne nazobený domov a atmosféra pokoja z neho len sála. Andrea

 7. Anonymous

  Marcelko, dnes jsem se opět pokochala krásnými fotkami, které mají pro mne kouzlo. Mám je moc ráda a vždy mne pohladí po duši! Krásné po svátkách 🙂

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )