Vánoční interiér

Štědrý den je tu za 11 dní, moc se těším jako každý rok. Užívám si nazdobený interiér, ráda bych si užila i různé kulturní akce, výlety. Ty nám teď okolnosti moc nedovolují, synovy karantény, Barčiny nemoce…, ale věřím, že se dočkáme.

O víkendu se nám podařilo vyjet k mým rodičům, opravdu po velmi dlouhé době. Stihla jsem navštívit babičku, dát na hřbitov vánoční/zimní dekorace a samozřejmě i probrat vše možné. V neděli jsme přece jen kousek kultury zažily – vánoční stromky na zámku Loučeň, na místě, kde jsme měli svatbu:-). Tehdy venku, zámek zevnitř jsme neviděli, tak letos, po necelých 13 letech, ano a hned ve vánočním hávu. Bohužel se tam fotit nesmí. A teď už k nám domů:-).

Říkám mu provizorní vánoční stromek, ale zůsatne tu s námi i ve chvíli, kdy ozdobíme ten pravý vánoční strom. Je plastový, což tedy skutečně nemusím, ale u tohoto stromku mi to tolik nevadí. Pořídila jsem ho vloni v Jysku a toho rozhodnutí nelituji. Navozuje vánoční náladu hned od počátku adventu.

Na opačném konci místnosti je obývák. Pohled na něj od jídelního stolu:

tady je trošku lépe vidět již dříve zmiňovaná větev nad sedačkou

Je toho tolik, co bych s vámi ráda sdílela, jen nestíhám, respektive nemám k focení po návratu z práce vždy ideální podmínky a denní světlo je denní světlo.

Opatrujte se a hezké dny.

4 Comments

  1. Marcelko, moc se mi líbí ten tác na stolku (ten zbytek tedy taky). Budu se těšit na další nahlédnutí k vám – dekorace máš vždycky inspirativní 🙂

  2. Helena Davidová

    Vidím eleganci, pečlivé ladění, útulno!
    Je radost k vám nakouknout, Marcelko! Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )