Vánoce s Bonami

Jsem milovníkem Vánoc, to o mně už asi víte, pokud mě sledujete déle. Na Vánoce se často připravuji už od září:-). Baví mě to, ráda si zaznamenávám přání mých blízkých, a spíše než fyzicky nakupuji online.

Dnes mám pro vás ve spolupráci s bonami.cz pár tipů na dárky, pokud to nemáte jako já, a stále tápete. Zde totiž najdete nejen vše nutné pro výzdobu a dekorace, ale i přehledně uspořádané tipy na dárky pro všechny členy rodiny i kamarády.

Nejsnazší je podle mě nakoupit dárky pro ženy, malé slečny i velké dámy, kamarádky, babičky, spolužačky…

Na fotkách vidíte drobnosti, které dle mého názoru potěší snad každou ženu: mýdla, sůl do koupele, nový hrneček nebo třeba forma na bábovku, pokud chcete dárek dražší, třeba vyberete nějakou kabelku. Vše najdete v sekci “dárky pro ženy”. Případně se můžete přes tento odkaz dostat přímo na tipy pro kamarádky nebo maminky.

Pro malé děti mě zaujaly maličkosti na tvoření, voskovky na malování, plyšáci, nebo třeba lis na rostliny, pokud jsou děti starší a tvořivější. Pořídíte zde ale i hračky interatktivní, do vody, věřím, že některé potěší například i nové povlečení nebo hezká lampička na čtení, dřevěný domeček pro panenky nebo teepee.

Složitější je to s muži, tedy z mého pohledu. Má-li muž koníčky, trochu nám to usnadní, pokud ne, často si lámeme s dárky hlavu, ale i tak můžete na Bonami vybrat něco zajímavého. U nás nesmí chybět klasika: ponožky. I kdyby jich byl už tak plný šuplík, je to takový vánoční must have dárek:-). Zaujal mě i gramofon nebo třeba svítící glóbus, který bude nádhernou dekorací do pánské pracovny nebo klučičího pokoje. Pro výletníky vyberete třeba termolahev nebo batoh.

Nevím, zda jsem vám dala nějaký šikovný tip. Každý člověk je jiný, každý má odlišné finanční možnosti. Pokud vůbec netušíte, může vás zachránit dárková poukázka. Na stránkách Bonami najdete šikovný “rozcestník”, kde máte tipy na dárky srovnané i podle výše ceny, aby hledání bylo rychlejší a snazší. Vyberte si kategorii, pro koho dárky chcete, rolujte níže a pátrejte pod titulkem “dárky pro každý rozpočet”.

Tak ať letos vyberete ten pravý dárek;-).

4 Comments

 1. U mne to většinou jistí kosmetika nebo něco dobrého na zub, případně svíčky. Protože i množství hrnečků, váziček a dalších dekorací v jedné domácnosti má své hranice ;-). A třeba myslím, že svíček se na Bonami najde dost pro každého – resp. spíš pro každou. S muži je to fakt horší…

 2. Helena

  Krásná inspirace, Marcelko! Na Bonami občas nakupuji. U nás si už každý několik let píše wishlist, ten si sdílíme. Moc se to osvědčilo :o)
  Měj pohodový pátek. Helena

  • M.

   Dekuji, Helenko, my jeste stale jedeme klasiku – dopis Jeziskovi, ale wishlist je urcite dobry napad do budoucna:-). Hezky advent. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )