V obýváku

Při focení obýváku s ovčím sedákem vznikly fotky, které tu zatím nebyly. I mě těší pohled na vlastní uklizený obývák, asi proto, že to takto u nás vypadá málokdy. No možná i často, ale vždy jen na pár chvil.

Stejně tak si každou změnu užívám. Stačí dát pryč barevné polštáře a vyměnit je za bílé. V tu chvíli si ten pohled o něco více uvědomuji a dělá mi radost.

Stále považuji přechod z barevného interiéru na ten “bílý”, barevně střídmý, za správné rozhodnutí. Neutrální základ je vlastně bezva kulisou pro všechny barvy. Když toužím po barvách, i to se stává, dodám je v podobě květin, polštářů, váz apod. A když už jich mám dost, zase je na chvíli uklidím.

 

 

 

 

 

Míváte také podobná barevná a nebarevná období?

Hezký den.

16 Comments

 1. Martina Puchingerová

  Ano mívám také období, kdy dám modrou, fialovou nebo horčicovou. Moc jich není co? Ale když dám vše světlé, rozhostí se mi klid v duši. Mám ráda tu čistotu. Máte to moc hezké.

 2. Já jsem hlavně hrozná konzerva, takže obývák nepředělávám, i doplňky mám pořád stejné… A za světlou sedačku se dvěma dětmi máš můj obdiv. Já neustále řešila nějaké drobky, nacintáno od pití, rozsednutý kus čokolády – a to mám dítě jen jedno. Naštěstí sedačku máme již mnoho let hnědou koženou, takže se tyhle věci slušně likvidují a fleky nejsou patrné 😉

  • M.

   Moje mamka to ma taky tak, vse ma stale sve místo, mnoho let…V tomto jsem padla hodne daleko od stromu:-). Sedacka ma snimatelny potah a taky je snadno udrzovatelny, pokud se tam stane nehoda a hend se uklidi, jde to dobře dolů. Mym snem je bila, ale to uz by asi bylo prilis:-). Dekuji a pekny den. M.

 3. Lucie

  Krásné fotky, Marci! Jako vždy.:-) Jinak moc neměním, co se týká barev. Výměna dekorace je příjemná změna, ale barvy ne… 😀 jsem konzerva:-D

  • M.

   Dekuji, Luci, no zatím si myslim, ze u světlého zakladu take zustanu dele, ale kdo vi, jsem v tomto vrtosiva:-). Pekny den. M.

 4. Monika

  Ja som typický blíženec, takže u mňa sa dosť nálady menia…aj vo farbách. Ale držím sa apoň základného pravidla, že menej je niekedy viac.

 5. Veronika P.

  Obývák jsem chválila už v soutěžním článku, ale klidně budu znova, protože se mi u vás fakt moc líbí! S tím úklidem je to u nás stejné (asi proto si to fotíme, jinak je to totiž děsně neuchopitelné ;-D). Jinak já už u nás měním snad jen přírodniny ;-D, nějak není prostor…
  V.

 6. Marcel, máš krásný a útulný obývák. My máme také světlou sedačku a dolaďuji běhouny na stůl a barevné květináče. Jinak jsem celkem konzerva a měním málo, ale na Vánoce je vše do červena. :o)
  Přeji krásné dny. D.

  • M.

   Dekuji, Daso, take jsem mivala cervene obdobi pravidelne na Vanoce, třeba na to zase nekdy dojde:-). Pekny den. M.

 7. Helena

  Krásné fotky, krásný pokoj. Působí elegantně, čistě a přitom zabydleně.
  A nic si z toho nedělej, že to vydrží jen pár chvil, žijete v něm!
  Marcelko, měj hezký den. Helena

  • M.

   Ja vim, Helenko, a souhlasim, jen jak se říká: odříkaného chleba největší krajic:-). Pekny den. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )