Trendhim.cz

Dnes zcela z jiného soudku. Byla jsem oslovena firmou trendhim.cz o jejich prezentaci zde na blogu. Upřímně, trochu jsem váhala, přece jen se tento blog ubírá jiným směrem.

Jde o stránky zaměřující se na muže, zejména na šperky a doplňky. “Filozofie Trendhim je filozofie skvělosti,” jak uvádí sami na svých webovkách. Založili ji dva mladíci v roce 2007 v Dánsku. Nyní máte možnost objednávat i v Čechách na www.trendhim.cz.

Nevím jak u vás, ale u nás se o šatník muže starám téměř výhradně já, a proto jsem nakonec kývla. Věřím, že i spousta z vás své muže na nákupy nedostane, a tak pak sháníte doplňky samy. Myslím, že zde si vyberete.

Já poprosila mého muže o malý experiment. Zvolila jsem tři kategorie a  nechala ho vybrat 3 kusy zboží podle jeho preferencí. To samé jsem udělala já. Podívejte se, jak to vidí on a jak ona /já:-)/. Kde se shodneme a kde nikoliv.

Jen podotýkám, že jsem neřešila cenu, jen vzhled, a také jsem nevybírala PRO mého muže, ale jen podle toho, co se mi líbí. Vím totiž, že třeba hnědou můj muž moc nemusí, já na taškách apod. naopak:-).

Kategorie, ze kterých jsme vybírali: brašny, opasky, hodinky.

Moje koláž:

Manželova volba:

Jak vidíte, k naprosté shodě nedošlo. Ale  v jednom jsme vybrali zcela stejně: opasek, uznávám také, že hodinky TRIWA na manželově seznamu jsou nádherné. A co mě překvapilo, že si manžel stejně jednu hnědou brašnu vybral, a dokonce i hodinky, i pásek :-). Co mě nepřekvapilo, jsou barvy, v nich jsem já ta odvážnější:-).

Tak to je konec  mého pokusu.

A co vy?  Myslíte, že byste se se svým partnerem shodli? Dokážete mu vybrat oblečení a doplňky k jeho spokojenosti?

Pěkný večer, možná den, čtete-li až ráno.

8 Comments

 1. Manžel moc doplňků nenakupuje – nosí své oblíbence dokud se úplně nerozpadnou ;-). Z něj by takovýto obchod určitě nevyžil 🙂
  Hezký večer

  • M.

   Ano, jsou taci, kteří na doplňky nejsou a naopak, ale ja zamerne resila kategorie, které jsou pro nas aktualni, tyto doplňky manzel nosi. Pekny den, Stano. M.

 2. Helena

  Krásné kousky, jdu to prozkoumat víc. Tašky mě zaujaly na první pohled.
  Marcelko, měj hezký večer. Helena

 3. Marcelko,úžasné kousky to každopádně.S mým mužem se vůbec neshodneme,to co vyberu já se mu většinou nelíbí 🙂 tak už mu sama ani nic nekupuji jako kdysi,když mě to ještě tak lákalo.

  • M.

   Chapu, Renco, u nas je ale problem, ze manžela nekam na nakupy dostat je vcelku orisek:-). M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )