Touláme se podzimem

Snažíme se častěji vyrážet do přírody, do lesa, do podzimu. Letos mi přijde bezchybný, mluvím teď o podzimní přírodě. Listí vnímám jako neskutečně barevné a nevím, zda je to jen pocit, ale zdá se, jakoby právě tento rok listí drželo na stromech o něco déle.

Procházky po žlutém, červeném, rezavém listí, ale i v blátě:-), je teď mojí oblíbenou činností. Děti docela remcají, ale nevzdáváme to a vyrážíme ven, nejčastěji na Kokořínsko.

Foťák s sebou neberu, mám u sebe jen telefon. Fotky sdílím na Instagramu, ale pár jich dám i sem. Nedivte se tomu zvláštnímu formátu:-).

…první výlet jsme směřovali do Příhrazských skal a Drábských světniček /ty na fotce tady nemám/, nejde tedy o Křivoklátsko:-)…
…z procházky v okolí Nedamova…
…a tato i fotky následující jsou z poslední procházky z obce Ráj okruhem zpět zase tam:-)…

Věřím, že ještě někam vyrazíme. Tyhle smíšené lesy to je prostě pastva pro oči mé.

6 Comments

  1. Marcelo, ty barevné koruny stromů, tak je fakt pastva pro oči. Příhrazské skály jsou moc pěkné, kdysi dávno jsme tam byli. Jen jsme nestihli blízkou zříceninu Valečov, tak se tam možná ještě vypravíme, ale chci to nechat na dobu, až bude Valečov přístupný.

    • M.

      Smisene lesy jsou ted na podzim proste neodolatelne. Valecov urcite za navstevu stoji, Dekuji, Stano, hezky vecer. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )