Tak trochu jiný den…

Včerejší den byl velmi specifický – slavili jsme manželovy kulatiny, což pro mě znamenalo udělat dort. Ne že bych musela, ale ta událost si to asi zaslouží. Nejsem žádná pekařka, cukrářka, ani nejsem taková šikula, abych zvládla dort jak ze žurnálu, což u jiných obdivuji – ty do puntíku vyladěné a dokonalé dorty. Takže ten náš byl trochu avantgardní:-). Ale nebyl špatný – korpus, šlehačka, jahody, hořká čokoláda.

 

 

oslava7

 

oslava8

 

oslava10

 

Slavili jsme jako rodina – ve čtyřech. Širší rodina dorazí o víkendu. Popřáli jsme oslavenci, předali dárky, dali si dort, k pití smoothie a povídali, odpočívali, dobrou večeří si dali. Bylo to fajn.

oslava3

 

oslava

 

zabalit 11 kg těžký dárek nebylo úplně snadné…

oslava2

 

smoothie z jahod, ananasu, banánu, citrónu a agáve sirupu (+voda a led)

oslava18

 

oslava18 (2)

 

oslava17

 

Přeji krásný den.

podpis_V1

6 Comments

  1. Vypadá báječně, určitě i chutnal. Náš čeká na zítřek, teď jsem ho dala dohromady 🙂 S dovolením si možná (jestli vyrobím čísla :-D) půjčím nápad s číslem a svíčkou, moc se mi to líbí … hezký den D.

    • M.

      Dani, urcite, nekde jsem videla, jak takhle delaji coko ozdoby, cisla jina jsem nesehnala, tak jsem udelala tou coko metodou, je to snadne. Diky, urco i tvuj dort bude bajecny. M.

  2. Ilona

    Milá Marcelo, věřím tomu, že největším dárkem pro manžela je Tvoje láska, šťastné a spokojené manželství a světýlko v dušičce Vaší dcerky. Přeji mu k tomuto významnému jubileu pevné zdraví, lásku a osobní spokojenost. 😉

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )