Svěží zelená…

…v duchu této barvy se nesl můj pátek, i když ne plánovaně.

Pátky mívám kratší pracovní dobu nebo taky žádnou:-). Dnešek byl pracovní, ale i tak jsem si ho zpříjemnila.

Po cestě z práce jsem zaskočila do obchodu s květinami a ulovila tam tuto svěže zelenou rostlinku připomínající heřmánek, jméno si bohužel nepamatuji.

 

 

 

Doma jsem si dala cvičení, to teď pravidelně, a až poté jsem dělala oběd. Je jen náhodou, že barevně ladí s novou kytičkou.

Recept zde: orestovala jsem na másle cibuli, šunku a řapíkatý celer, osolila, opepřila a přidala kurkumu. Ke konci jsem přisypala uvařené špenátové těstoviny a ještě chvíli restovala, podlila jsem troškou smetany a podávala s parmezánem. Rychlovka a strašně dobrá.

 

 

 

 

Teď už se moc těším na víkend. Nemáme žádné konkrétní plány a hlavně termíny, tak uvidíme, co nám přinese. Snad i to slibované sluníčko.  Těším se, až ta svěží zelená bude na jaře všude kolem.

Mějte se.

18 Comments

 1. Hezká kytička a vypadá opravdu tak svěže jarně.
  Já na víkend tentokrát neplánuji vůbec nic – v týdnu mne skolilo nějaké nachlazení a kvůli práci nebyl čas to vyležet. Dneska už jsem sotva došla domů, jak jsem utahaná. Tak doufám, že přes víkend se nějak dám dohromady.
  Ať se vám víkend povede

 2. Marcel ta kytička je nádherná, heřmánek jsem zkoušela vloni vysadit, i malé kopretiny, ale bohužel ,déšt je zničil. A oběd bych ochutnala, vypadá lákavě. Asi Tvůj recept vyzkouším, díky za inspiraci. Hezký víkend přeji Marcela

 3. Oběd se mi taky líbí 😉 Snad už se toho jara dočkáme. Plány na víkend taky žádné nemáme, tak ať je třeba jenom obyčejně hezky. D.

 4. Marcel, krásné oživení. Kytička je moc hezká, jemná. Teď na jaře, pastva pro oči. A oběd vypadá také chutně, takže nádhera.
  Přeji krásnou neděli. D.

 5. Marcelko,
  kytička je už nádherná jarní a fakt jsem si myslela,že to je heřmánek.Jídlo vypadá božsky,budu muset taky něco vymyslet a děkuji za tip.Moc hezkou neděli.

 6. Helena

  Parádní oběd, Marcelko! Mala bych si na něj vzpomenou na zelený čtvrtek, to by bylo hodně stylové :o)
  Měj se moc hezky, Helena

  • M.

   Dekuji, Helenko, i ja si rikala, ze byt čtvrtek o tyden pozdeji, tak jsem se trefila az neskutecne:-). Zdravim. M.

 7. Veronika P.

  Krásná květinka, jemná, něžná… A takovéhle obědy já mám nejradši ;-)…
  V.

 8. Anonymous

  Má touha po všem zeleném každým dnem vzrůstá. Tohle mě vyloženě nabilo energií. Děkuju ♥

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )