Slevy a já

Teď je takové to nebezpečné období, kdy se na nás řítí slevy ze všech stran. Ono se zlevnňuje pořád něco v průběhu roku, ale mám pocit, že ty letní a zimní jsou největší.

Byly doby, kdy jsem jezdívala na prázdniny do Německa, kde již kdysi býval SSV – jakože letní výprodeje, a byla i zimní varianta WSV. Já tam mívala dost volného času a lovila ty nej kousky ve slevách, nejdříve v markách, pak už v eurech:-). Pokaždé jsem si odvážela “německý” šatník. My všichni z minulého režimu víme, že mezi tím naším a německým býval dost rozdíl a i po revoluci trvalo, než jsme je dohnali. Jezdívala jsem tam v době cca před dvaceti lety.

Teď to mám jinak. Ve slevách obvykle nelovím nejlevnější kalhoty a trika, ale doplňky do interiéru. Mám je ráda, to už víte, baví mě to. Kupuji si tyhle věci mnohem častějí než oblečení, tam s věkem preferuji kvalitu spíše než kvantitou /ale kdoví, zda by manžel souhlasil:-) /.

Takže jak už asi tušíte, dnes úlovek ze slev.

Asi jste poznali, že jde o nový plakát. Příznávám, že nebýt slev, nekoupila bych ho. Lákal mě rozměr v poměru s cenou, ale samozřejmě i přírodní motiv. O to víc jsem nadšená, jak se mi na novém místě líbí. Někdy stačí málo a změna je veliká. Jak víte, změny tohoto typu mě baví:-). A asi i tušíte, že tohle není jediný úlovek. Tak zase příště.

Pěkný den.

PS: Marůdek se lepší, tak snad bude lépe. Vytěžila trochu na tom, protože je s námi doma, kam původně chodit neměla, a myslím, že je VELMI spokojená:-).

8 Comments

 1. Marcelko, popravdě v Německu se oblékáme alespoň zčásti doteď. A ne ve slevách – jde spíš o výběr, kvalitu…
  Ovšem naprosto chápu tvůj nákup/y – taky častěji nakupuji něco domů nebo na zahradu než na sebe. Plakát je úžasný, k vám jako dělaný! Tedy focený!
  Jsem ráda, že se kočička lepší!
  Měj hezký podvečer, Helena

 2. Marcelko, plakát je zajímavý, líbí se mi. Já se vlastně interiérovým doplňkům docela vyhýbám, protože nenávidím utírání prachu 🙂

  • M.

   To nenavidim taky, ale neodolam:-), i kdyz souhlasim, cim vic vice veci, tim vice uklidu:-). M.

 3. Marcelko,
  plakát je úžasný,k Vám domů pasuje a musím říct,že je to u Vás čím dál hezčí a je radost si ty fotky prohlížet.Přeji moc pěkný večer.
  Renata

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )