Síťované křeslo

Možná jste ho už na fotkách tady na blogu zahlédli. Myslím, že si zaslouží pozornost.

Je to křeslo z IKEA, z nějaké staré letní kolekce a my ho koupili, když můj, tehdy ještě přítel, si zařizoval byt v zahraničí a věděl, že to bude pouze na půl roku. Poté jsme se už stěhovali do našeho domu.

Tím pádem jsme vyhledávali jen to nejnutnější a zároveň nejlevnější, aby nám nebylo líto, že ty věci použijeme jen pár měsíců a pak necháme v bytě, jak jsme původně plánovali. Tohle křeslo bylo tehdy zlevněné ze 1700,- na cca 200,-. Přesnou cenu už nepamatuji, ale bylo to kolem 200,-. Řekli jsme si, že za ty peníze ho rozhodně bereme.  A dodnes jsme velmi rádi, že jsme ho nejen koupili, ale i převezli k nám do ČR.

Vypodložila jsem ho podsedákem a polštářem a sezení na něm je hodně příjemné, pohodlné, návštěvy se o něj “perou”. Vypadá stále jako nové, těch několik provázků už drží při denním používání devět let. Myslím, že to byl jeden z našich nej úlovků.

Přestože jeho konstrukce je vcelku velká, působí vzdušně zřejmě právě proto, že je ze síťoviny (nebo jak ten materiál nazvat) a nebrání tak ve výhledu.

ikeakreslo7

ikeakreslo2

 

iekakreslo4

 

ikeakreslo8

Přeju nám všem více takových úspěšných úlovků.

Mějte se.

podpis_V1

4 Comments

  1. Anonymous

    Marcelko, mas pravdu ! Kdyz k vam prijedeme na navstevu , hned se divam jestli je kreslo volne a okamzite ho obsadim . Je fakt bezva .To kreslo vydrzi vsechno …me s vnoucky i nasi Labradorku Daisy . Deda Zdenek

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )