Šišky a další malý DIY

Miluju šišky. Přijdou mi nádherné – malé, velké, tlusté, tenké, modřínové, borovicové… prostě všechny. Mám je doma na různých místech, v různých barvách, pojďte se podívat, máte-li zájem.

Největší šišky jsem si před lety dovezla z dovolené v Itálii. Šli jsme se synem do parku si hrát. Tam ale byly úúúžasné šišky, veliké, přímo obří. Odcházela jsem s plnou kabelkou. Jak já byla ráda, že preferuji objemné kabelky:-). Několik jsem jich rozdala jako dárek, ale spousta mi jich  ještě zbyla.

 

DSC_0580

No a u nás na hřišti jsou zase ty klasické, menší, ale stejně krásné. Některé jsem natřela bílou a černou barvou, jiné jsem svázala provázkem a vytvořila tak jednoduchý řetěz. A to je další slíbené DIY. Šišky ve spodní části omotáte provázkem, navazujete další a další dle vaší libosti. Hotovo.

 

DSC_0556

 

DSC_0557

 

Šišky u nás ale najdete i jinde…

 

DSC_0628

DSC_0561

DSC_0558

DSC_0563

Pěkný den.

podpis_V1

 

2 Comments

  1. Anonymous

    Šišky jsou moc prima dekorace, tolik možností, taky je ráda používám, dnes jsem si ještě přinesla několik smrkových z procházky, hezký večer,
    Marcela

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )