Rozčepýřená kytice

Tak a já mám poslední prázdninový víkend, tedy dovolenkový, ve středu šupajdím do práce. Vím, léto bylo dlouhé, i když uteklo šílenou rychlostí, ale po té dlouhé pracovní odmlce naskočit bývá ještě o něco težší.

Prázdniny byly ve znamení koťat, ne vždy v úplně pozitivním slova smyslu. V týdnu Micka podstoupila kastraci, ani to se neobešlo bez problémů. Ránu si po dvou hodinách od příjezdu domů otevřela a musela na šití znovu. Za to dostala krunýř, nesmí ven, jsou i horší věci, ale ty poslední dny mi to zkomplikovalo. Snad pondělní kontrola proběhne v pořádku.

Fakta výše způsobila, že jsme nikam moc nejeli, dovolená ve smyslu pobytu nebyla žádná, o to víc jsem vděčná za zahradu. I za to, že si tam můžu během sezóny vyjít pro čerstvou kytku, ovoce, dokonce i nějakou zeleninu jsem vypěstovala. Díky za ty dary!

Poslední kytice je trošku rozčepýřená, je to směs všeho možného…barev, tvarů, květů, listů, délky, vůní…všeho.

Hezký víkend. Dnes se sluníčko opět předvádí. Krása.

4 Comments

  1. Marcelko, máš pravdu – léto uteklo nějak hrozně rychle.
    A kytice je moc pěkná – mám tyhle “směsky” ráda.
    Užij si poslední dny volna.

  2. Marcelko tyhle rozcuchané květiny mám nejraději:-) u nás toho touto dobou už moc nekvete, tak mám doma podobně sesbíranou kytici:-) hlavně, že tam něco je. P.S: přeju příjemný návrat k pracovním povinnostem.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )