Radost z výhry

Zúčastnila jsem se soutěže pořádané Verčou z METAMORPHOSIS OF MY HOME…  ve spolupráci s Hankou ze sew4home. Holky daly do soutěže své výrobky, takže jsem neodolala. No a když tu o nich píšu, znamená to, že se na mě usmálo štěstí:-).

Hanka do soutěže věnovala ptáčka v černobílé (co by se nám teď na jaře mohlo do domu hodit víc, že?) a lněný hadřík na nádobí. Na ten jsem hodně zvědavá, už jsem po něm pokukovala dříve.

 

Verča naopak přidala ozdoby s pírky. Jednu sadu už mám z předchozí výměny, teď mám tedy o další tři kusy víc. Hned jsem je využila:-):

 

 

 

 

Holky jsou moc šikovné a věci od nich precizní. Hančiny věci můžete zakoupit v obchodě tady. A kde skončil její ptáček? To vám snad brzy zdokumentuji:-).

Hezký den.

8 Comments

 1. Gratuluji k výhře. Když takhle člověk dostane nečekaný dárek, vždycky to potěší. Já taky nedávno vyhrála – prostírání. A taky jsem měla radost. Ptáček je pěkný a ty ozdoby s peříčky… ach…

 2. Helena

  Marcelko, chápu, jsou to nádherné kousky! A ptáčka má myslím Barunka :o)
  Měj hezký den, Helena

 3. Veronika P.

  Peříčkům to u vás sluší, jak jinak ;-). Moc děkuju , Marci, za milou zmínku <3…
  V.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )