První obrázky obýváku v novém

I když není vše ještě tak, jak si přeju a jak mám v plánu, přináším pár obrázků ze současného stavu obýváku.

Dopřála jsem si před časem koberec, po kterém jsem dlouho toužila. V poslední době /rozuměj měsících, možná i letech/ jsem spekulovala o změně konferenčního stolku z hranatého na kulatý. Je menší, takže si budeme muset trochu zvyknout, méně se na něj vejde, ale na druhé straně se kolem něj zase o něco snáze pohybuje.

Je mi jasné, že tuto místnost budu ještě dolaďovat, ale už takto jsem spokojená. Větší rozměr koberce pocitově zvětšuje místnost a zároveň ji zútulňuje. Bingo!

Mějte se krásně. V práci jsem v jednom kole, po práci taky, doufám, že se brzy zajedu a budu vše lépe zvládat.

7 Comments

 1. Veronika P.

  Moc hezké, Marci, útulné, příjemné… velká změna, koberec vypadá moc dobře!
  V.

 2. Tééda Marcelko, moc příjemná změna, za mě tedy parádní. Jak pár nových kousků změní celou místnost. Přeju krásné babí léto. Hanka.

 3. Marcel, u vás je vždy krásně a útulno. Kulatý stolek vypadá zajímavě, ale zdá se mi hodně nízký, oproti vedlejším stoličkám. Jinak vše skvěle doladěné i nafocené a koberec je super. :o)
  Přeji hezký večer. D.

 4. Marcelko, změna se mi moc líbí! Hlavně koberec! To si dopřát nemohu, Aaron by si z něj udělal relaxační zónu a jak bych pak relaxovala maximálně s vysavačem…
  Měj příjemné pondělí, Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )