Prostřeno vánočně

Doufám, že jste si užili včerejší večer podle vašich představ. U nás bohužel už syn ví, kdo nosí dárky. Nechtěla jsem, aby to “prasklo” právě 24. 12., ale už se stalo. Ani jeho nadšení z dárků nebylo tak veliké, jak bych ráda a jak bych mu přála. Moc mě to mrzelo, ale věřím, že hezká překvapení ještě objeví u babiček:-). Držel se statečně a Vánoce nezkazil Barunce, která i nadále v Ježíška bezmezně věří.

Dnes jen velmi krátce obrazem od našeho vánočního stolu. Obvykle výzdobu vymýšlím na poslední chvíli, co dům dá. Letos to dopadlo takto:

Užívejte i nadále.

10 Comments

 1. Měli jste to krásné.
  U nás tradičně prostírá syn, takže je to hodně jednoduché (což není věkem – je mu 25, ale založením). Jako dekorace prošel jen malý svícen a vnutila jsem vázu s větvičkami. Ale ono jsme pak měli problém tam nacpat mísu se salátem, místu s rybou a řízky, víno…
  Jinak syn vlastně od mala věděl (tím myslím tak od 4), že dárky si dáváme mezi sebou sami a myslím, že to prožívání Vánoc nijak neovlivnilo.
  Užijte si volné dny

  • M.

   Stano, chlapi to mají jinak, racionalne, a je to tak v poradku:-). Jak jsem jiz psala, ani tolik neslo o to, ze vi, jak to je, ale ze nebylo to nadseni z darku, asi i opravnene, které bych mu prala a které si zaslouzil. M.

 2. Marcelko, dopadlo to moc krásně, jako vždy u tebe! A z Honzíka nebuď smutná, takový je život, už máš prostě velkého kluka, ale tvých chlapečkem je napořád.
  Přeji krásný poslední vánoční den, Helena

  • M.

   Dekuji za podporu, Helenko, neslo tolik o to, ze uz vis, jako spis o to, ze nebyly ty jiskřičky v ocich radosti z darku. Ale uz je dobře:-). M.

 3. Marcelko, to je nádhera. Máš krásně prostřeno a vše opět k sobě ladí. Zajímavé jsou ty nádobky na lustru, to vypadá skvěle. U nás jsou Vánoce laděny do červena. :o)
  Přeji krásný 2. svátek vánoční. D.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )