Předčasný narozeninový dárek

Dnes zase trochu na téma náš interiér.

Vybrala jsem si předčasný narozeninový dárek, vlastně dva, ale druhý zatím nafocený nemám. Ten první skončil v ložnici.

Dlouho jsem pokukovala po dřevěných lavicích, až jsem nakonec vybrala jednu v obchodě 50 arches. Najdete tu mnoho dřevěných věcí z dřeva nového i starého, ale i lněné produkty. Obchod proběhl zcela bezproblémově, přestože jde vlastně o zahraničí. Je dost možné, že její pozice se bude měnit, ale kupovala jsem ji s tím, že bude stát právě v ložnici u postele.

 

 

 

 

 

 

Polštáře výše jsem dostala od kamarádky, které manžel opravil počítač. Moc se mi líbí a jsou hrozně příjemné na omak.

 

Také jsme se dnes vydali rozptýlit mamku a vlastně i taťku, protože i pro něj je teď život hodně jiný a náročnější. Mamka dnes neměla úplně pozitivní náladu a já doufám, že sluníčko pomůže. Meteostanice nám ho na zítřek slibuje, tak snad…

Krásný večer.

16 Comments

 1. Do vaší ložnice se ta lavice fakt hodí. Mimochodem – ta kytka v květináči je tam předpokládám jen na focení? (u nás by tam totiž nepřežila první noc – já jsem hraboš, co furt manipuluje s dekou a manželovi zas díky jeho výšce postel sotva stačí ;-))

 2. Marcelka, len foť a foť a pridávaj na blog…neviem sa nabažiť tvojich nádherných fotiek. Vždy sa teším , keď vidím u teba nový príspevok. Máš to veľmi pekné, okrem iného ma zaujala aj tá maľovaná sklenička. To je tvoje dielo?

  • M.

   Moni, to je tak mile, moc si toho cenim a dekuji!!! Sklenicka je moje dilo, uz jsem tu o ni nekde psala:-). Pekny den. M.

 3. Helena

  Marcelko, vybrala sis hezký dárek! K vám do ložnice se opravdu parádně hodí, stejně jako ten polštář!
  Všem vám s přibývajícím jarem přeji lepší náladu!
  Helena

 4. Já jsem na tom podobně jako Stáňa, kytka by rozhodně nedožila rána a vlastně ani nevím, jestli by lavice zůstala na svém místě:-). Jinak je celý interiér moc krásný a fotky umělecké. Ostatně jako vždy.
  Henrieta

 5. Krásná lavice Marci. O kytku bych taky měla strach, ale už jsem četla v komentářích, že tam byla jenom kvůli focení :-)) Doufám, že rodičům sluníčko pomohlo. Hezký večer D.

 6. Anonymous

  Milá Marcelko, lavice je opravdu nádherná a obdivuji, jak vkusně máte zařízené bydlení. Chtěla bych se Vás zeptat, jak to děláte, že máte pileu pořád tak roztomile malou. Já jsem ji dostala od Vás poštou a je obrovská, i když jsem ji ještě nepřesazovala do většího květináče….
  Marie

  • M.

   Marie, moc dekuji. No, jak to delam?:-) Pilea porad rodi, takze mam rostlinky ve všech moznych velikostech. Matka pilea je velika a musim ji podpírat, jak se mi stonek borti, takze bohužel neporadim. Hezky vikend. M.

 7. Veronika P.

  Rustikální lavice do ložnice je i mé vysněné must have ;-), sluší jí to u vás… Ať víkendové sluníčko rozpustí všechny chmury <3…
  V.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )