Pokoj Barunky finále

Jak jsem slíbila, přináším širší záběry z Barunčina pokoje. Už jste mohli vidět můj výběr produktů, které jsem v pokoji nově použila: krabice, plakát a koberec z Bonami. Takto to dopadlo:

výhled z postele
koberec je měkoučký, pro válení na zemi ideální
tady všechny věci hezky pohromadě
spící maska na plyšákovi, možná tomu nebudete věřit, ale naše Barča s maskou skutečně usíná:-DDD, ona jí během noci sklouzne, ale kolikrát, když jdu spát a konroluju ji, masku stále na očích má, upřímně mě to vždy rozesměje:-)
i svoji kytičku tu má

Na Bonami jsou koberce rozděleny přehledně do několika kategorií, já vybírala ze sekce dlouhý vlas, je to konkrétně tento Mint Rugs Jara. Dalších filtrů pro snadnější hledání je tam poměrně dost, podobně jako zboží, filtry vám volbu usnadní, tedy alespoň já je velmi ocenila. Bonami není jen o kobercích, ale to už asi víte. Stránky nabízí více jak 40 000 produktů, od koupelny až po zahradu, včetně nábytku, dekorací, doplňků a třeba i módy.

U Barunky je pro teď hotovo. Vím, nepůsobí úplně jako pokojík do magazínu, ale to ani nebyl cíl. Spíše ho prakticky dovybavit, aby se v něm lépe udržoval pořádek a zároveň se tam dceři hezky hrálo na zemi, na teplé podlaze. A to se povedlo.

Jen připomínám možnost získat plakát u minulého příspěvku. Pokud vám utekl, nahlédněte.

Mějte se krásně.

4 Comments

 1. Helena Davidová

  Moc krásný pokoj pro malou princeznu.
  Marcelko, povedlo se. Barunka bude s takovém prostředí moc spokojená!
  Přeji hezký večer, Helena

  • M.

   Dekuji, Stano, ja jsem spokojena take, i kdyz ted uz to tam zase vypada jak po vybuchu:-). M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )