Pohoda

Psala jsem tu už několikrát, že jeden z nej momentů je pro mě vždy fakt, že nic nemusím, prostě pohoda. Podzimní prázdniny slibovaly, že by to mohlo vyjít:-). A vyšlo.

Ve čtvrtek jsme sice strávili u zubaře celé dopoledne (kontrola a vzápětí zubní hygiena 3x), ale pak už mě čekalo volné odpoledne bez termínů. Neměla jsem žádné plány, nechala jsem čas plynout a dělala to, co se mi chtělo.

Připravila jsem dekoraci na hroby, nazdobila už i pár prvních truhlíků, protože jsem většinu letniček vyházela, něco málo jsem tvořila, šla se projít a přinesla si do vázy čerstvé šípky a taky si v klidu vypila kafe.

Fajn to bylo, jsem ráda, že to vyšlo. Pátek už byl ve znamení návštěvy rodičů v mém rodném městě a zastávka na hřbitově. Hřbitovy mám ráda, stejně tak ty podzimní barvy všude kolem. Hezká část roku.

Pěkný den.

Marcela

4 Comments

  1. Helena Davidová

    Marcelko, moc ti ten klid přeji. Pohoda dýchá z každé fotky!
    Užij si neděli, Helena

  2. Takové chvíle člověk potřebuje. Dělat si jen tak v klidu to, co se mu zachce. Prostě pohodička. Prima fotky! Měj se hezky! Hanka

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )