Podzimní nálada

Září uteklo tak moc rychle a krásné letní dny vystřídaly ty typicky podzimní. Když je to na chvíli, nevadí mi to. Zalézt pod deku, svíčky, čaj, nic nedělat je občas fajn a taky nutnost.

V práci jsem se ještě nezastavila, mám ten pocit, ale jsem ráda, že zatím jede prezenční výuka a budu doufat, že se to nezmění, i když kolem nás ta korona tak trochu krouží.

Víkend jsem si tedy zpříjemnila svíčkou od sestry. Voní po růžích, moc příjemná. Orchidej jsem si před časem koupila sama. A zvažuji, že možná zatopíme v krbu. Mám to ráda, těším se.

Pohodové dny i vám.

14 Comments

 1. Mám to s prací taky tak. Doufám ; že prezenčně pojedeme ještě dlouho. Jednu třídu už máme ale v karanténě. Ach jo. Hezký podzim Marcelko:-)

 2. Marcelko, já bych naopak svou práci mohla z větší části bez problémů dělat z domova, ale vedení tomu není nakloněno, takže se dál budu projíždět MHD :).
  Orchidej je krásná a svíčka s dvěma knoty taky. I já jsem doma naladila podzimně. Jen jsem šípky málem upálila svíčkou :). Naštěstí manžel zasáhl v pravou chvíli
  Hezké podzimní dny

  • M.

   Koukala jsem, Stano, mne svicky manzel zhasina porad!:-) A chapu, kde ta prace doma vyjde skoro nastejno, proc ne, v me profesi ale ja preferuji ten osobni kontakt, i kdyz chapu, ze kdyz to musi byt, tak musi, M.

 3. Nepřála bych si, aby se školy zavřely, máme prvňáčka a ti byli nejvíc smutní. Tolik se do školy těšili…
  Jindra

  • M.

   Ano, chapu, ale myslim, ze prvnacci budou skutecne az ti posledni. Jsou ukazneni, netravi volny cas v nakupnich centrech. Jak jsem se zahy docetla, u strednich skol je to jen otazka par dnu:-(. M.

 4. Ano, i podzim nám přináší malé radosti.
  Marcelko, užij si jich dosytosti a ve škole se držte, není to jednoduché!
  Helena

 5. Marcel, také jsme už zapálili v krbu a pár dní pálím i svíčky. Jo, změna počasí přišla ze dne na den. :o) Věřím, že je lepší, jak pro vás učitele, tak i pro děti, prezenční výuka. Doma se toho většina dětí moc nenaučí.
  Přeji klidné dny a co nejvíc bez Corony. D.

 6. U vás je krásno. My už zatopili, plameny místo tv, svíčky voní. Přeji hezké dny a ty školní nechť vydrží. J.

 7. Krásně rostlá orchidej, na takovou jsem ještě nikdy nenarazila….těch květů. Doma jich mám dost a opakovaně mi kvetou, ale nikdy v takovém množství květů. Nevím, co dělám špatně, ale snad to je nějakým dobrým hnojivem:-)

  • M.

   Tuhle jsem koupila nedavno, takze jeste uvidime, zda i priste bude takto pekne kvest:-). Ja nehnojim, zapominam:-). M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )