Po svátcích

Využila jsem volného dne a uklidila všechnu velikonoční výzdobu, které mívám podstatně méně než třeba té vánoční. A taky jsem konečně uklidila sezónní boty. Skladujeme je v nízkém a malém, špatně přístupném prostoru pod schody, tak se mi do toho nikdy nechce. Splněno. V lednici odpočívá pomazánka z vajíček a i když se mi zdála zpočátku přesolená, vypadá to nakonec, že to nebude tak zlé.

Na stole jemná větvička zmarliky, teď už prázdná dřevěná mísa a taky zasloužená káva:-).

Teď už se těším na večerní cvičení, protože toho jídla v posledních dnech bylo skutečně příliš!

Mějte se báječně.

10 Comments

 1. Marcelko, z Tvých fotek vyzařuje ohromná pohoda a klídek a také čistota a útulno.
  I já jsem dnes udělala vajíčkovou pomazánku a také jsem měla pocit, že jsem ji přesolila, ale nakonec to jde. :o)
  Přeji krásný týden.

  • M.

   Dekuji, Daso, no cisto je s dětmi dost pomijime, to vime všechny:-D, tak alespoň na fotkách ma delší trvani:-). Hezky vecer. M.

 2. Zrovna sepisuji příspěvek o tom, co jsme všechno snědli :-)) Velikonoce jsem ještě uklidit nestihla. Krásný večer Marci D.

 3. Helena

  Ráda věřím, že po Velikonocích sis vychutnala volné úterý, i když si plnila i úkoly, do kterých se ti nechtělo. Dobře to znám, ale pak ten pocit, když je hotovo :o)
  Marcelko, měj hezký den, Helena

 4. Marcelka, vrhnúť sa na tie sezónne topánky, to ma tiež čaká. Všetko pečlivo poumývať, vysušiť a uskladniť. Nikdy sa mi do toho nechce. Pekný deň. Andrea

  • M.

   At se práce dobře dari. Je to “jen” 2x v roce , ale i tak to obtezuje:-). Pekne dny. M.

 5. Marcelka, tá váza je neskutočná. Ja mám ružovú a táto tvoja neviem, či sa mi nepáči aj viac ♥ Ináč, mne Ninka odlepila nálepku Kähler, lebo však to tam nemalo byť 🙂 Nuž, veľmi ma nepotešila 🙂 A.

  • M.

   Saso, i ta ruzova je nadherna, ty pudrove barvy ji proste moc sluší. Porad jsem z ni nadsena. Ted se tesim, jak si do ni dam serik:-). A i nase slečna mi nekdy mluvi do věci kolem dekoraci:-), ne vždy se shodneme:-D. Pekne dny. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )