Po nějaké době zase tu

Je za námi 26 dní nového roku a já mám pocit, že se toho událo už nějak moc a čím víc se toho děje, tím méně se věnuji blogu. Ale nebojte, fotím neustále, fotek mám spousty, i na IG přispívám, je to o dost rychlejší, jen nestíhám vše. A někdy se mi ani nechci, přiznávám:-).

Stihli jsme vyrazit na hory do Horní Malé Úpy. Baru se konečně poprvé postavila na lyže. V jedné chvíli ujela instruktorovi, který se ji ale vůbec nesnažil chytit!!!, tak jsem to musela zvládnout já. Takové měla zážitky hned z první hodiny. Přežily jsme, dopadlo to, sice s pláčem, ale druhý den si na lyže stoupla znovu. Uf! Honzík udělal veliký pokrok, takže celý ten výlet hodnotím kladně. Azuro, dobré bydlení i jídlo, hned u sjezdovky, jen to bylo krátké. Fotila jsem jen na mobil.

Děti se hned po Novém roce postavily podruhé na brusle, já po více jak 20 letech!!!, ale nezapomíná se to:-). Honzík už bruslí sám, Baru pořád s pomocí, hlavní je, že je to baví. A mě taky:-).

Honzík se začal zdokonalovat v plavání. Máme toho sportu teď dost, tedy spíš děti. Navzdory mému pravidelnému cvičení má váha naopak stále stoupá! I po Vánocích! Proč?!

Baru přišla o první zub! Je jí 5 a půl a už se trochu viklal. Pak stačilo, aby ji brácha kopnul a zub byl venku. Dodnes jsme ho nenašli.

Můj taťka má za sebou, nechci říct triviální, ale spíš ne tak složitou, operaci, což také přišlo nějak nečekaně, ale vše se jeví v pořádku.

V práci jsme uzavřeli pololetí. Nemám to období ráda. Rozhodnout spravedlivě a objektivně v rámci stupnice 1 – 5 snad ani nejde, ale muselo.

Dnes si užívám v pohodlí domova. Od rána sněží i u nás v nížině a podle radaru bude celý den. Vyrazíme určitě ven, protože tuším, že sníh se tu dlouho neohřeje.

Úterky mívám volné, tedy nemám práci, ale obvykle v ten den nezahálím nebo něco řeším. Jednou se mi dokonce podařilo zůstat doma bez větších povinností a vychutnat si v klidu kafe.

Vám přeji hezký víkend a já se snad brzy ozvu.

6 Comments

 1. Taky máš pocit, že ten čas nějak hrozně letí? Ještě jsme se nestihli rozkoukat po Vánocích a už tu bude únor… :-o.

  • M.

   Letíme tryskacem, mam pocit, i když v lednu a unoru mi to tak nevadi, tesim se na jaro:-D. M.

 2. Helena

  Marcelko, stihli jste toho ze těch pár letošních dní docela dost! Hlavně ty hory, to musela být podle fotek na IG velká paráda!
  Tak se mějte hezky, tatínkovi přeji rychlou rekonvalescenci!
  Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )