Páté výročí blogu + dárek pro vás

Ano, je to tak. 8. 12. 2015 jsem do éteru vypustila první článek.

Je pro mě zpětně místy úsměvné, jaké fotky, články , výlety, události mě za těch pět let potkaly. I když mě teď občas přepadají myšlenky, zda se nemám přesunout už jen na Instagram, ale když čtu některé články, používám recepty zde uložené, říkám si: možná zatím ne. Uvidíme, jak to bude do budoucna. Přece jen blog je pro mě trošku jako deník, kde uchovávám více informací, Instagram je spíše o fotkách a rychlé inpisraci.

Ráda bych vám poděkovala za přízeň, komentáře, návštěvy a milá slova. Opravdu všech si vážím. Jsem moc ráda, že tu jste se mnou.

Mám pro vás malý dáreček, respektive pro jednohu/jednu z vás. V balíčku z Bonami mi dorazily dva shodné diáře, jeden vám ráda přenechám. Jde o formát cca A6, menší kapesní diář v angličtině. Pokud byste o něj měli zájem, nebo víte o někom, komu by se mohl hodit, napiště mi tu do páteční půlnoci komentář. O víkendu náhodně vyberu vítěze. Určitě ho stihnete darovat i jako případný vánoční dárek. A možná přibalím i nějakou jinou drobnost:-).

Mějte se krásně a ještě jednou děkuji, že tu jste.

26 Comments

 1. Ne, prosím, nepřesouvat na Instagram, nerušit blog! Já trpím tím, že většina blogů už dávno umřela nebo se tam právě přesunula, a já jsem člověk, kterému staré dobré blogy prostě chybí. Čím víc jich vydrží, tím líp pro mě 🙂
  A diář by se mi hodil, když ho nevyhraju, stejně si budu muset pod stromeček sama nějaký darovat 🙂

 2. Moc zdravím, určitě by se hodil jako dáreček pro švagra, má rád všechno naplánované a tento klasický styl by se k němu určitě hodil:) Přeji moc krásný den:)

 3. Veronika

  Dobrý den, všechno nejlepší k blogovým narozeninám! Přesouvat se na Instagram by byla škoda, ještě tu prosím zůstaňte. A ráda se zúčastním soutěže o diář, moc by se mi hodil a líbil. Veronika (v.belikova@seznam.cz)

 4. Lucie H.

  Váš blog jsem poznala kvůli Instagramu a myslím, že určitě každý preferuje určitou platformu. Nicméně bylo by škoda cokoli z toho rušit, když je vidět, že Vám na tom záleží.
  Giveaway vždy potěší.

 5. Katarinka

  Za mě také nerušit, prosím! Váš blog byl první , který mě zaujal natolik, že jsem jej přečetla od začátku do konce a někdy se i vracím (pro inspiraci,recept….).Moc se mi líbí nejen Vaše fotky a nápady,ale i přístup k životu,styl psaní….a to by na Instagramu moc chybělo. Gratuluji ke krásnému výročí.Katarinka H.♥️

 6. Jitka

  Je, mě by se takový diářek tedy rozhodně hodil 🙂 stále mám raději psaní na papír, než mít vše online.

 7. Marcelko, určitě váš blog nepřesouvejte jen na IG…ten já nevedu ani FB…a kam bych se chodila kochat!:-) váš blog je jeden z těch nej…ty krásné fotky a psaní. Diář přenechávám ostatním zájemcům, jen jsem se chtěla ozvat ať se nepřesunete:-) krásné předvánoční dny přeju. Hanka.

 8. Světla

  Objevila jsem NORDIC PASSION teprve včera, ale už se řadím k nadšeným příznivcům. Diáře miluju a tento bych si užila pro sebe.

 9. Marci, mám stejné myšlenky, jestli v blogování pokračovat. Jsem ale ráda, že tu stále jsi. Hodně “mých” blogů už není to, co bývalo, některé nejsou vůbec … tak se drž ;-). Diář bych využila pro sebe. Sice už jeden mám, ale zjistila jsem, že mít dva, každý na jiné poznámky není od věci :-D. krásné adventní dny D.

 10. No hodil by se )))))
  Velká gratulace k blogovému výročí a prosím o setrvání. Chodím k tobě moc ráda.

 11. Jana

  Určitě nerušit, prosím! Na blog se vejde tisíc slov, rad a samozřejmě nutí člověka více přemýšlet o všem co tu vidí případně jej inspiruje a nechá se inspirovat . Instagram jsou krásné fotografie, a přece jenom text je omezený a místy povrchní. Fotografii může být xxx, ale cit pro pro sladění , to nemá každý. Rovněž pro psaní . Vy patříte mezi talentované . Děkuji a přeji krásný. Advent . Jana

 12. Marcelko, gratuluji k výročí blogu a taky doufám, že mu (a jeho čtenářům, mezi které patřím) zůstaneš věrná. Já už další sítě nesleduji a nerada bych o tvé inspirace s krásnými fotkami přišla.
  Měj se krásně a hodně spokojených čtenářů i do dalšího blogování

 13. Marcelko, tak ještě jednou gratulace. A veliká, protože tvůj blog je skutečně místo, kam člověk pro inspiraci a potěchu oka. Vím, že IG je fenomén, ale neodcházej jen tam, prosím!
  Přeji hezké dny, Helena

 14. Lucie Aran

  Já mám blogy ráda, ale přiznám se, že na to v klidu si sednout a pročíst si články, mám čas málo kdy. Místo toho patřím spíše k vizuální generaci Instagramu a ten taky preferuji a hodně si vybírám, koho sleduji. Bohužel častějším nešvarem tam je follow to follow atd. Škoda. Pokud fotografie vystihuje obsah, ráda si přečtu i článek.
  Ať se vám s blogem i nadále daří a je tak krásný a úspěšný. Myslím, že propojení Insta a blogu je ideální.
  No a diář? On někdo zvládne žít a plánovat něj? Já tedy ne.

 15. Romana

  Já se také připojuji k nezrušení blogu, s tím vaším to mám tak, že vždy, když si chci v klidu oddechnout a třeba vypít čaj, tak si řeknu, jestli by už nemohl být publikovaný nový článek. A když není, tak si ráda čtu v těch starších a chodím se inspirovat. Stačí mi se jen dívat 🙂 Tento blog je u mne jako první v prohlížeči ve složce Scandi 🙂

 16. Olga

  Velká gratulace, já Vás sleduji Marcelko na IG, na blog jsem zavítala poprvé, teď už vím, že se budu ráda vracet. Krásné dny. Olga

 17. Blogu by fakt byla škoda. Tolik blogů už skončilo, buď výjimka! 😀
  Navíc tvé krásné fotky na blogu víc vyniknou a člověk se může víc pokochat.
  Měj se hezky,
  Martina

 18. Pavlína

  Blog je krásný a pojme více informací než Instagram, přimlouvám se k zachování webu 😉
  Přeji krásný inspirativní adventní čas.

 19. Karin

  Ja mam take rada pocteni na blogu:) Instagram je zase skvely pro tu vizualni stranku a rychlost. Kazde ma neco🙂

 20. Jana Ď.

  Happy birthday! Taky jsem podlehla Ig, i když jenom jako pozorovatel, co se nechává inspirovat… Patříte mezi ty, které mě stále baví a děkuji za to. Super giveaway! Jana timeaa@seznam.cz

 21. A já Instagram nemám…nesleduji je, jdu asi proti proudu času.
  Blogovém světu jsem vděčná za mnohé. Tvůj blog byl mezi prvními, které jsem pročítala. Prosím, neruš jej.
  Byla by škoda o něj přijít. Žádná fotka a pár slov nenahradí pocit, okamžik a příběh vypsaný do blogu…

 22. Anonymous

  A já Instagram nemám…nesleduji je, jdu asi proti proudu času.
  Blogovém světu jsem vděčná za mnohé. Tvůj blog byl mezi prvními, které jsem pročítala. Prosím, neruš jej.
  Byla by škoda o něj přijít. Žádná fotka a pár slov nenahradí pocit, okamžik a příběh vypsaný do blogu…

 23. Marcelko, s blogem určitě nekonči, já na Instagram moc nechodím, neznám to tam. Ale k Tobě na blog chodím moc ráda .
  Přeji krásný adventní víkend. D.

 24. Určitě blog nechat. 🙂 Instagram je super, ale blog je úplně jiná liga. Pořád má co nabídnout. Byla by to rozhodně škoda. Kór rušit takový krásný! 🙂

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )