Ořešák v interiéru

Včera jsem si při ranním běhu vyhlídla napučené větve ořešáků, abych se pro ně odpoledne vydala autem a ustřihla si jich pár jako dekoraci. Ty pupeny mě fascinovaly.

Mění se ze dne na den. Fotky jsou ze včerejška, ale dnes už jsou zase o něco dál.

v jedné váze
a ve druhé

Děti zítra razí znovu do školy, syn po půl roce, dcera po několika týdnech. Vlastně ani nevím, jestli se těším:-). Nějak jsem si na ně zvykla. Začne ranní stres, teď ještě o něco větší, protože musíme být ve škole dříve, aby se děti stihly otestovat. Veliké štěstí je, že jdou oba v ten samý týden a uleví se mi při výběru jídel k obědu, manžel a já nejsme tak vybíraví:-). Musím hledat pozitiva. Fakt, že budou testovaní, nám třeba umožní, že se budeme moci setkat s rodiči. Samozřejmě je dobře, že budou se spolužáky a výuka bude tak nějak normální. To oba potřebují. Tak uvidíme.

Mějte pěkný dny.

8 Comments

 1. Marcelko, dát si do vázy ořešák by mě nenapadlo a musím říct, že máš výborné nápady. Vypadá to opravdu pěkně. Jinak se taky těším, že děti konečně po čtyřech měsících jdou zítra do školy, tak už nebudu dělat jen kuchařku a učitelku:-D

  • M.

   Dekuji, Hani, uvidime, co se skoly tyce, na jak dlouho, staci, aby jedno dite bylo pozitivni a mame je doma zas:-). M.

 2. Marcelko, v té váze vypadají větve úžasně! Taky jsem jich kdysi vzala pár domů a kapala z nich sladká šťáva a ničilo to nábytek. Asi to bylo druhem.
  Zítra vám přeji co nejklidnější ráno!
  Pa, Helena

  • M.

   Ano, Helenko, na nabytku to nemam, ale stavnate jsou radne:-). Rano dnes vse v poradku, dekuji:-). M.

 3. Marcel, větvičky ořešáku jsou krásné, jsem zvědavá, jestli rozkvetou. :o) No, snad už návrat do škol bude na stálo, nejen zase na pár týdnů nebo dní. Tak ať se vám ve škole všem daří. D.

 4. Marcelko, tvoje dekorace nemají chybu. Já mám teď ve váze větvičky trnky, docela hezky mi nakvetly.
  Držím palce, ať děti vplynou bez problémově zpět do školního režimu.

  • M.

   Stano, dekuji, myslim, ze ted zjara musi vypadat krasne snad vsechny vetvicky, i tvoje:-), miluju toto obdobi. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )