Online kalendáře 2016

Při brouzdání  po blozích mi padly do oka dva kalendáře volně stažitelné na internetu.

Jeden jsem objevila na blogu Olivky Mode de Boulangerie, kde byl odkaz na stránky Sary Woodrow.

Druhý jsem našla u Moniky – Vintagelover a je od autorky blogu my scandinavian home. Tímto oběma moc děkuji za odkazy a tipy:-).

Kalendáře se mi líbily moc, proto oba visí na zdi. Jeden je  měsíční, takže každý měsíc tu bude příjemná změna v podobě nového motivu. Druhý je půlroční, s růžovým podkladem, což ocením hlavně na jaře, kdy chci k nám “pozvat” více růžové. Ale už teď mi mezi ostatními obrázky nevadí, naopak je to příjemné a decentní oživení.

 

 

kalendar7

 

 

kalendar5

kalendar3

 

Pokud někdo shání podobné kalendáře ještě teď v únoru, jsou stále k mání (viz odkazy). Já mám třeba kalendáře tři (ještě jeden rodinný, kam zaznamenávám termíny všech členů rodiny – od Andrey Tachezy), zato ale nemám zatím diář. Myslela jsem si, že tři kalendáře mi stačí, ale když jsem o víkendu zjistila, že mám být v pondělí na dvou místech současně, uvědomila jsem si, že musím mít i jeden u sebe, kde si budu nové termíny zaznamenávat, a že mít je po různých lístečkách prostě nefunguje. Ale to hravě napravím:-).

Krásné dny a žádné zmeškané termíny:-).

podpis_V1

10 Comments

 1. Marci, super nápad najít si online kalendář. Kdyby byly i v češtině, bylo by to pro mě to pravé. No, zkusím kouknout. Dík Ivana

  • M.

   Urcite bude fungovat i aj, ono tam zase tolik tech slov neni. Ale chapu, ze nekomu vyhovuje vice cj. Pekny den a diky za navstevu. Marcela

 2. Krásné! Podobně bych si představovala vyzdobenou bílou zeď v kuchyni. Bohužel, čím to mají moji klienti krásnější, tím větší nepořádek a chaos vládne u nás… Inspirativní příspěvek. Díky.
  M.

  • M.

   Dekuji moc, Market. Vznikla zcela spontanne, v podstate neplanovane, ale taky me tesi. A vzhledem k tomu, ze je to fakt casove nenarocne, urcite bude i brzy u vas;-). A neboj, chaos i neporadek vladne i u nas. S detmi to asi jinak nejde. Alespon to doma zije:-). I kdyz vracet se do cisteho a uklizeneho domova by mi taky vubec nevadilo:-D. Mej se. M.

 3. Helena

  Marcelko, ta zeď vypadá opravdu moc hezky! Čisté, elegantní!
  Přeji hezký večer, Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )