Odpolední rituál

Znáte to, je po obědě, mladší dcera jde spát, starší syn se zabaví a já se těším na svůj odpolední rituál – odpolední káva s něčím sladkým. Teď o Vánocích jsem si siestu užívala společně s mým manželem. Dnes nám to ale skončí, od zítřka běžný pracovní režim – jen pro manžela:-). Pijeme obvykle cappuccino, k tomu cukroví, sušenky, croissant… .

Uznávám, není to úplně zdravé, ráda bych se toho návyku na sladké zbavila, zatím se mi to nedaří. Nedělám si s tím velkou hlavu, to ne, ale v minulosti jsem to dokázala, je to zdravé – být bez cukru, a navíc nějaké kilo dolů by mi přišlo jedině vhod.

Dnes to bylo tedy “kapůčo” a zdravé /rozuměj bez cukru/ krtečkovy sušenky a hořká čokoláda. Jinou vlastně ani nejíme. Máme oblíbenou z Lidlu 81% kakaa.

Bylo to móóóc fajn, jako vždy:-).

Hezké dny.

podpis_V1

 

coffee_time

 

biscuits

 

coffee_time3

 

4 Comments

 1. Já mám tento rituál hned ráno. Když vyexpeduju rodinu a sednu k počítači. Veliké smoote, dvojité esspreso, něco sladkého na snídani a rychle skouknout pár blogů i ten Tvůj… A šup do práce. Takže už od zítřka.

  • M.

   Clovek si ma delat prijemne chvilky sam se sebou:-). Tak snad se dnes do prace vyrazelo zvesela. A dekuji. Marcela

 2. Anonymous

  Já taky miluju kávu, nemusím k ní nic, ale sladím. Myslím, že taková malá siesta je zasloužená a že se přes den my matky naběháme dost, no né?
  🙂
  Ivana

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )