Obývák a kočky

Dnes to bude více o obrázcích, méně o slovech:-), tedy to je asi vždy, ale dnes výrazně.

Mám tu pár fotek z obýváku. Modřínová větev, pár ozdob, občas posunu nějaký nábytek, když je chuť a čas, baví mě to. Také pořád využívám aromalampu z Ema má mísu, mám ráda voňavý domov:-).

Při focení se mi do hledáčku přimotala Minnie. To je co říct, vyfotit ji je mnohem složitější než Mikyho.

A o několik dní později zapózoval i Miky, pro mě nejčastěji Mikoň…

Mám za sebou náročný týden. Pololetí je v mém oboru zásadní a nese s sebou více povinností, k tomu děti doma, preventivně, protože bychom rádi trávili víkend na horách, ne v karanténě, to znamená odpolední dohánění školních povinností. Kočky nám přijede hlídat taťka:-). Má to 60 km, žádný za rohem, takže mu patří velké díky. V zimě bychom je venku několik dní nenechali /ani nevím, zda i v létě:-ú/, a sami doma být pochopitelně tak dlouho taky nemůžou:-). Prostě jako s dětmi:-).

Mějte pohodový víkend.

4 Comments

 1. Marcelko, hezké fotky – obýváku i kočičáků. Držím palce, ať hory vyjdou. Já se plácám v karanténě už podruhé – poprvé měla covid šéfka, teď ho má syn (a shodou okolností se tu stavil na večeři den před pozitivním testem, předtím jsme se neviděli víc než 3 týdny)

  • M.

   Uf, Stano, tak at vse dobre dopadne a zustane jen u karanteny. Ono je to ted dost slozite, ale verim, ze snad jiz brzy bude lep!!! M.

 2. Helena

  Moc krásné fotky, Marcelko! Když vidím tu větev – máš kočky vzorně vychované! Když byl Aaron malý, myslel si, že podobné dekorace z lesa jsem přinesla pro jeho obveselení :o)
  Užijte si hory!
  Pa, Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )