Jiný domov…

na chvíli, pár dní. Vyrazili jsme totiž k babičce a dědovi do Německa. Pro mě příjemná změna po týdnech doma, pro děti ještě větší, jezdí sem moc rády. Bydlí tu totiž také labradorka Daisy, roční štěně, a děti ji milují.

DSC_0296

 

Se souhlasem babičky pár obrázků ze dvorečku. Němci mají obecně mnohem menší pozemky než třeba my Češi. Půda je zde moc drahá, proto vidíte většinou vysoké domy – obytnou plochu zvětšují patry. Není to pravidlo, ale je  to velmi časté. Babička má malý dvorek a protože má kytičky a zeleň moc ráda, zdobí jimi i dvoreček. A nejen jimi – mezi favority patří i budky, krmítka, ptáčci v různých provedeních apod. Takže dnes první část:-).

DSC_0219

 

DSC_0222

 

DSC_0224

 

DSC_0235

 

Stihli jsme už i nákup v Ikea, kam jsem si zajela zejména pro výrobky ze série SKOGSTA, o které jsem psala i tady. O tom třeba zase příště:-).

Pěkný den.

podpis_V1

12 Comments

 1. Ooo, jaro! Ta modrá lavička to všechno krásně oživuje 🙂 Těším se na další fotky 🙂 A také na foto z Ikea nákupu 😉

 2. Helena

  Moc příjemné místo, Marcelko! A to sluníčko… Hned bych si tam dala kávu… Psí slečna je taky fešanda, to je jasné :o)
  Pa, Helena

 3. Moc hezká zahrádka, ono to na posezení i práci stačí, nic velkého. Po tom zamračeném týdnu vidět jaro aspoň na fotkách je povzbuzující. Užijte si to 🙂

  • M.

   Ano, mame doma uplne stejnou, ale tady v kombinaci s temi kvitky vypada mnohem lepe:-). M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )