Novinky z Butlers u nás

Nedávno mi doputoval opravdu velký balík radostí z obchodu butlers.cz, obchodu plného dekorací, doplňků a nábytku. Nabídka je skutečně pestrá.

Pojďte se podívat, co jsem si tam vybrala já. Je to takový mix všeho možného, od kuchyně až po ložnici.

V kuchyni mám nový kobereček, mám tak dva a můžu je střídat podle libosti /spíš tedy míry ušpinění:-)/.

Vybrala jsem si i praktickou zapékací mísu v černé barvě. Vyzkoušela jsem ji na sladké i něco masitějšího:-). Funguje to na vše.

V ložnici toho přibylo víc. Trošku jsem si vylepšila pracovní kout a ložnici vůbec.

…mramorový podnos…
…bedýnka na drobnosti, i když původně na příbory…
… nebo takto…

Z tohoto koberce měla radost hlavně Micka, která nás první noci budila broušením drápků o něj. Květináče naopak svými barvami vnáší do místa, kde teď trávím nejvíce času, trochu jarní nálady.

V obýváku jsem umístila za mě dokonalý koš na plédy/deky. Už při rozbalování jsme si s ním užily legraci, myslím nás holky – já z té nádhery, Micka z toho komfortu k ležení a Barča zase pohledu na Micku v něm i jako nástroj k hraní.

…já ty kočičí ťapky miluju…

A tady už ve svém stálém a pravém využití.

Moře radosti a krásných věcí. Ještě pár odkazů na ukázku:

na koše
box na příbory
mramorový tác
a když už se blíží ty Velikonoce, tady i link na za mě nádherné velikonoční vajíčko

Mějte se v této době dobře, hlavně ve zdraví, a nezapomeňte si občas dělat radost, čímkoliv a kdekoliv, je to teď víc než třeba. A MDŽ se blíží:-).

5 Comments

 1. Marcelko, parádní nákup. Do Butlers jsem ráda chodila, nějak mi nedošlo, že mohu vybírat i na netu. Moc se mi líbí fotky koše a Micky, kulatý koberec – rohož bude jistě atakovat :o)
  Ta dřevěná krabička by se mi asi taky hodila…
  Měj hezkou sobotu, Helena

 2. Pořídila sis hezké kousky. Jen u koberečku jsem zaváhala – já bych se bála, že na něm v kuchyni jednoho krásného dne uklouznu. Ale hezký je taky 😉

  • M.

   Dekuji, Stano, zajistila jsem podlozkou protiskluzkou, ja tam tedy mela koberec vzdy, mozna jde i o zvyk:-). M.

 3. Marcel, vybrala jsi krásné, vkusné kousky. Na to ty máš cit. Opět vše k sobě ladí a dotváří útulný domov. Je vidět, jak si novinky i kočička užívá. :o)
  Přeji hezký den. D.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )