Nej nápad tohoto léta…

…pořídit si houpací síť.

Věděli jsme, že Micka počátkem léta porodí, věděli jsme, že se tím pádem nikam nedostaneme. Budeme rádi, když zvládneme nějaký výlet, babičky apod. Ale s tím jsme počítali. Nicméně zpříjemnit si to pochopitelně chceme a umíme:-), dokonce musíme teď ještě víc. Jedno koťátko se narodilo po více jak 40 hodinách od ostatních a do pár hodin bohužel zemřelo. Vstřebávám to. Není jednoduché být u toho, být součástí toho procesu, příchozího i odchozího… Ale změňme téma…

Když jsem dostala možnost vybrat si něco na bonami.cz, trošku jsem se rozšoupla, přiznávám. Houpací síť není úplně levná v porovnání s těmi běžně dostupnými, tak jsem byla zvědavá proč. Pochopíte, když se dotknete materiálu a prvně do ní ulehnete:-). Jedním slovem paráda!

Je vyrobena z velmi specifického materiálu, nylonu, který je příjemný na dotek, rychleschnoucí a zároveň prodyšný. Dorazí vám v tomto balení:

to menší pouzdro je součástí toho většího, na fotce již vybaleno, vzhledem k rozměru 3,2 m je balení překvapivě hodně skladné

V balení je vše, co potřebujete – lano i karabiny. Nejdříve vybalíte dlouhého “hada” :-). Lépe se s houpačkou/sítí při instalaci manipuluje. Poté obal sundáte a hotovo.

Vybrali jsme místo poblíž nejvzrostlejších stromů a ve stínu, v podstatě v džungli:-).

ležíme tam obklopeni zelení ze všech stran
nad hlavou…
touto cestičkou přicházíme…
pohled z pódia…
visící kokon – naležato:-)…
máme ji rádi všichni, výhodou je, že unese přes 300 kg:-), takže nás tam bývá více najednou

Jsme skutečně nadšeni. Jde o opravdový relax. Děkuji Bonami, protože jinak by nás to asi nenapadlo a místo pod vzrostlými stromy a mezi keři by bylo nevyužité.

Máte zkušenosti s houpací sítí? Já nemusím ten houpací pohyb, ale jako lehátko je to také dokonalé. Dokonce se do ní můžu celá zabalit, když vidím komára nebo cítím chlad:-).

Hezké letní dny, navzdory všemu, s houpací sítí nebo bez ní.

8 Comments

 1. Helena Davidová

  Tak to je tedy velká paráda. Před lety si pořídil hamaku soused, manžel mu jí trochu záviděl, ale nakonec si žádnou nevybral. Možná ten nápad zase oprášíme. Ty tvé fotky jsou úžasné!
  Marcelko, děkuji za info a přeji příjemný den, Helena

  PS: to koťátko – chápu tě, to jistě není nic hezkého… Hodně se dívej na ta živá, to pomůže!

 2. Marcelko, hezké relaxační místečko. I když já musím přiznat, že mne síť neláká – zkoušela jsem a mně se v ní dělá zle od žaludku :-).
  Užívejte si léto i nová koťátka

 3. Marcelko, tak to jste si pořídili bezva věc pro relax. Houpací síť máme a užíváme si ji hlavně u rybníku, kde děláme ohně a taky si ji bráváme do Chorvatska. No a samozřejmě se pak o ní hádáme:-) Já v ní jen ležím, houpání mi nedělá dobře. Tak si ji pěkně užívejte a relaxujte;-)

 4. Anonymous

  Dobrý den, máte krásně vzrostlé stromy, jak jsou staré? My jsme na podzim zasadili (pán zasadil:) stromy pětileté, tak jsem zvědavá, kdy takto zesílí, jako ty Vaše..teď by nás ještě neunesly.

  • M.

   Dobry den, mame je tu cca 10 let, mozna devet. Pavlovnie je ten zeleny strom, meli jsme na zacatku prut mozna 4 cm obvod a 1,5m vysoky, je to rychlerostouci strom, opravdu obr, druhy je prunus nigra a ten byl na zacatku obvod kmene tipuji cca 10 cm? Drtim pesti, at vam brzy vyrostou a zesili:-). M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )