Nedělní procházka

Neděle byla u nás jak malovaná. Sluníčko svítilo, obloha byla blankytně modrá, sníh už zůstal jen na stinných místech. Vyrazili jsme na procházku, děti na kolech, hlavně kolem šípků, které jsou po mrazech nejlepší:-). Já si vzala foťák. Často fotím domácnost – interiér, děti, výlety a nevšední akce, ale to nejbližší okolí moc ne. Vím, jak ráda se s odstupem let na ty fotky dívám a posuzuji, jak se krajina kolem nás mění, i když fotky níže jsou spíš o detailech.

 

 

 

 

 

Hřiště už zeje spíš prázdnotou. Děti odrůstají, hračky tam sice zůstávají, ale už není tak udržované. Ani my jsme se tam moc dlouho neohřáli. Jakmile se děti začaly prát o jedinou hračku, která v sobě měla kus ledu, a dohadovat, zavelela jsem odchod.

Bylo moc fajn se vracet domů ošlehaní jemným, ale přece jen chladným větrem.

Snad i vy jste měli fajn víkend.

10 Comments

 1. Helena

  Marcelko, byla hezká neděle a ty si udělala moc krásné fotky. My se dostali ven až dnes.
  Měj příjemný večer, Helena

 2. Nedělní odpoledne jsme také strávili venku. Bylo pěkně, i slunce na chvíli vylezlo. Opět jsi vše krásně nafotila, Ty detaily prostě umíš. Nádhera!
  Pěkný večer
  Henrieta

 3. Taky nemám naše okolí vyfocené, to je dobrý nápad Marci. My jsme o víkendu po tom našem vyvětrání nevylezli z bytu :-)) Hezký večer D.

 4. Martina Puchingerova

  Marcelko, u nás sněhu spoustu. Jezdili jsme na saních, také jsme byli na prochajde, ale pod snehovou čepici jen náznak jehličí. Slunce bylo jen kolem poledniho, jinak zataženo. Měli jste u vás krásne.😘

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )