Nedělní příspěvek

Ještě než vložím to naše společné tvoření s dětmi, mám tu pár fotek z jídelny.

Slibují mrazy, tak jsem při tom mém včerejším působení na zahradě stihla ostříhat kvetoucí růže. I když jsem se před časem domnívala, že jsou ty poslední poslední, nebyly, ale tyhle už asi ano.

Po nějaké době mám na stole ubrus. Nedávno ho Baru při první příležitosti polila polívkou, tak jsem zvědavá, jak dlouho tu vydrží teď:-). To má asi po mně. Jako dítě jsem bývala taky tak šikovná:-(.

Je teď složitější nafotit trochu kloudné fotky, brzy je tma. Takže svíčky a světýlka jsou vlastně nutnost.

 

 

 

 

Ten černý svícen už mám doma roky, jen jsem ho vytáhla až teď, nějak jsem na něj pozapomněla.

 

A protože jsem dnes vyrazila za kamarádkami, které jsem neviděla snad celý rok, už včera jsem napekla a navařila. Já to těsto na šneky  miluju.

 

 

Pohodový zbytek dne.

10 Comments

 1. Pěkné to máš.
  A o světle mi ani nemluv – mně focení v interiérech moc nejde a dneska u nás byla mlha a pošmournou celý den, takže světlo v podstatě žádné. U tebe to ale není vidět, že by bylo mizerné světlo. To u mne nejspíš bude :-(.
  Hezký nedělní podvečer

 2. Marcelko, šneci se Ti povedly a fotky jsou úžasné, jako z časopisu. Světýlka jim dodávají tu správnou atmosféru. My už také svítíme. :o)
  Přeji příjemné dny. D.

 3. Marci, krásné fotky! S tím focením je to teď bída, to je pravda, celý den je tma…ale takhle se světýlkama je to krása! Krásné dny ;))

 4. Mňam, jsem po obědě a nějakým zákuskem bych nepohrdla, ti šneci jsou tak lákaví! A jinak Barunku chápu, já jsem tak trochu “šikovná” do dneška… 😀

 5. Helena

  Marcelko, teď fakt nevím, co mám chválit víc – šnečky nebo tvé příjemné fotky od vás…
  K tobě je radost přijít!
  Měj hezký večer, Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )