Naše minidovolená

Letos nikam daleko nevyrážíme, zůstáváme v ČR. Okolnosti jsou všelijaké, k tomu máme Micku, která je malá a my ji tu nechceme nechávat dlouho samotnou. Máme sice pečovatelku Emču, která se o ni skvěle starala, když jsme tu nebyli, ale třeba týden se nám zdá zatím moc dlouho. Takže jsme na víkend vyrazili do jižních Čech na chatu sestřiny rodiny. A bylo to fajn.

Počasí bylo vemi příznivé, bydleli jsme hned u rybníku, zvládli jsme zoo, procházku, kratší běh, grilování, grilování a zase grilování, Benátskou noc, kdy na rybník vyjedou vyzdobené a nasvícené lodě a projíždí se po něm za doprovodu ohňostroje. Podívaná to byla moc pěkná. Nebýt asi bambiliardy komárů, nebylo by co dovolené vytknout.

ZOO Hluboká

Za mě moc příjemná, je menší a i ve vedru se bylo kam ukrýt. Jen v restauraci přímo v ZOO nám ceny přišly přehnané, porce příliš veliké, že i manžel nedojedl a to je pak člověku líto, protože ví, že se vrásené jídlo vyhodí. Kdyby se upřednostnila kvalita před kvantitou, určitě by to všem a všemu prospělo.

…tahle opička mě fascinovala, byla tam na volno a očividně ráda pózovala:-)…
…psouni…
¨…kočka pouštní…
…marabu…
…zlatá opička…
…kudlanka…

Přímo u chaty jsme potkávali labutě i kachny a děti si užily loď a vody dosytosti.

Rádi bychom se tam ještě vrátili. Uvidíme.

Hezký den.

8 Comments

 1. Tuhle ZOO mám také v cestovatelském plánu. Slyšela jsem, že je krásná a tys mi to svým příspěvkem jen potvrdila. Krásny srpen přeji.

  • M.

   Evi, dekuji, pro mensi deti, ktere toho tolik nenachodi, je skvela, ale nejen pro ne:-). M.

 2. Marcel, Zoo máme téměř za humny a už jsme v ní léta nebyli. Děti jsou velké a vnoučátka žádná. A sami tam nějak nechceme. Pořádají zde i večerní komentované prohlídky a o adventu je Zoo vánočně nasvícená.
  Koukám, že je tam moc hezky. Krásné fotky. D.

  • M.

   To je jasne, deti meni cile, urcite tam pak take zavitate:-). A Vanoce v ZOO muzou byt zajimave. Hezke dny , Daso. M.

 3. Marcelko, fotky ze ZOO jsou super. Dovolená se dá užít prima všude… My byli o víkendu v Luhačovacích – jen ze soboty na neděli (vezli jsme mámu do lázní), užili jsme si i ten půlden :).
  Měj se pěkně

 4. Marcelko, na Hluboké a tedy i v ZOO jsme byli asi před 4mi lety a moc se nám tam líbilo. Kouzelné místo, moc milí ošetřovatelé zvířat! Je vidět, že dělají svou práci s láskou.
  Měj příjemný den, Helena

  • M.

   Tak osetrovatele jsme moc nepotkali, ale misto vypada opravdu moc prijemne, trosku dzungle, misty, a to se mi libi:-). Hezky den, Helenko. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )