Můj obraz – DIY

Další mé zcela spontánní tvoření – abstraktní obraz. Po obrazech Svartan mi zbyly veliké desky, které jsem samozřejmě ponechala, až přijde čas. Jednu jsem už využila jako kulisu pro vánoční focení, druhou právě teď. Houbičkou jsem ťupala a ťupala  v takových prolínajících se pruzích od černé barvy, přes odstíny šedé, až po bílou, a vzniklo něco, co mi při pohledu z dálky asociuje mraky nebo tmavou oblohu se světlým místem, jako by se tam obloha protrhávala.

Obraz je dost velký, takže najít pro něj místo není snadné, ale kdo hledá, najde:-).

obraz_DIY (5)

 

obraz_DIY (1)

 

obraz_DIY (2)

 

obraz_DIY (3)

Mějte se krásně.

podpis_V1

28 Comments

 1. Martina Puchingerová

  Dobré ráno, nádhera, na něco podobného se už dlouho chystám. Čím jste malovala, temperami? Nádhera, tak to mi dostalo, totálně! Perfketní.

  • M.

   Marti, dekuji, jsou to akrylove barvy, mam jich zásobu, tak pouzivam ty, a houbičku otisknout a je to. Pekny den. M.

 2. Tak tomuto sa hovorí DIY, zvládne to každý a je to úplne super, podarilo sa, farby nádherné. Ja zatiaľ používam štetce a špachtlu, ale už dávno sa chystám na sprej alebo niečo podobné, prečo nie houbičku. Moje obrazy maľujem pár dní ,ale prečo neskúsiť niečo abstraktného. Mám rada rýchle práce, tak toto možno okopčím. Super naozaj sa mi to páči.

  • M.

   Zitu, ja opravdu malir nejsem, dokonce jsem ve 3. tride mela z vytvarky 2!!!! Ale tohle jde samo a během par minut:-). M.

 3. Anonymous

  Milá Marcelka, jedným slovom krááááááááása, hodil by sa aj mne. Papa Aňa

 4. Marcelko, tak to je ohromná pecka!!! Moc se mi líbí, máš velké umělecké nadání. Je to akryl nebo olej? Prostě skvělé!!! Měj se fajn, Ivana

  • M.

   Ivanko, dekuji, smeju se, ja prave nejsem malir vůbec, tohle je snazsi nez treba zviatka nebo precizni malba. Jsou to akrylove barvy. Posilam pozdravy. M.

 5. Nádherný obraz a krásně do toho kouzelného obýváku pasuje.Klobouk dolů za ty skvělé nápady a šikovné ruce !

  • M.

   Mne zase nic moc nezbyva nez tisknout a tupat:-),malovat neumim:-), dekuji a peknou nedeli. M.

 6. Marcelka, ja žasnem. Veľmi obdivujem, keď vie niekto maľovať. Presne niečo takéto abstraktné vo veľkom formáte by som potrebovala. A Ty tu napíšeš, že nevieš maľovať a zvládne to každý. Je to neskutočne krásne a rada by som také niečo skúsila, ale neviem či budem vedieť tak krásne ťupať ako Ty. Si neskutočná. Andrea

  • M.

   Andrejko, ja moc a moc dekuji. Verim, ze se to povede i Tobe, skutecne jen otiskuji houbičku. Drzim pesti a budu se tesit, ze uvidim na blogu:-). Pekny den. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )