Mrazivo…

Dnes jsme se konečně probudili do ojíněného rána. Hlásili mlhy, k tomu mráz a bylo vymalováno, doslova.

Měla jsem pocit, že na většině našeho území se přes svátky ukázal sníh, ne moc, ale byl. U nás pořád nic. Takže i za tohle “málo” jsem byla vděčná. Pro mě pořád Vánoce ve vzpomínkách z dětství znamenají sníh, mrazy, celé dny venku ve sněhu. Teď už si ani nemapuji, kdy byly Vánoce bílé nebo alespoň mrazivé.

Tak jsme si udělali kratší výšlap hned z rána. Moc fajn to bylo. Po obědě bruslení a já jsem mírně unavená:-). Tak nějak tuším, že přechod na klasický režim všedních dnů nebude snadný:-).

A fotky z procházky:

…tahle fotka ve mně oživila vzpomínky na Irsko a Dark Hedges – foto níže – vím, je tam rozdíl, ale to místo mi to připomnělo:-)…

Hezké dny.

10 Comments

 1. Marcelko, včera jsem měli azuro, dnes to bude asi jako na tvých fotkách. Nestěžuji si, je leden, lepší než bláto. A i v té namrzlé mlze je velký kus nádhery!
  Měj hezký den, Helena

  • M.

   Ano, vim, nekde bylo slunecno a dokonce padaly teplotni rekordy na horach. Tak hezky den. M.

 2. Marcelko, krásně u vás jinovatka malovala. Pokud jde o přechod do pracovního režimu, tak nebyl snadný ani u mne (a to jsem byla doma jen ve dny pracovního klidu – žádná dovolená mezi) a nějak se v tom novém roce v práci pomalu rozjíždím.
  Hezký víkend

 3. Marcel, ani u nás nic nenapadlo a ani mrazíky moc nebyly. Na cestách si je malinko užívám, takže chápu Tvoji radost, když přituhlo i u vás. Hezké fotky.
  Přeji fajn víkend. D.

 4. Anonymous

  Krásna prechádzka! Verím, že sme načerpali dostatok síl a ten prechod nebude až tak ťažký 🙂 Alexandra

 5. Veronika P.

  Marci, ty fotky jsou dechberoucí! U nás sníh také nebyl a stále není… V lednu mi to už přijde hodně zvláštní a chybí mi. Z přechodu na klasický režim jsem se v neděli také neradovala, ale jsem vděčná za ty dlouhé prázdniny, opravdu jsem si odpočinula, jak duševně, tak fyzicky. Měj se krásně,
  V.

  • M.

   Dekuji moc, Veru, ano, snehu je zalostne malo a ano, prázdniny byly letos prijemne dlouhe. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )