Mráz

Chtěla jsem si tu letošní zimu zaznamenat a nafotit, ale doposud se mi to moc nedařilo, když nepočítám hory.

V úterý jsme v tom slunečném počasí museli s dětmi ven a i když to bylo až odpoledne, našla jsem zmrzlé a omrzlé traviny a bodláky.

Máme kousek od nás kopec (rozuměj navezenou kupu hlíny), které říkáme hora Říp pro její podobu s tím Řípem originálním. Dříve jsme tam chodili podstatně častěji. Teď už to sice není takové lákadlo, ale když napadne sníh, k vyblbnutí na lopatách úplně postačí.

Značka: sníh jíst povoleno.

Hlásí teploty dost nad nulou, jsem ráda, že jsem to vyfotit stihla.

Hezký den.

14 Comments

  • M.

   Diky, Dani, a at ti to vyjde, i když ja uz bych radeji menila za teploty nad nulou:-). M.

 1. Helena

  Parádní tématické fotky :o) Ráda věřím, že si to děti užívají! Dnes jsme stihli malou procházku lesem, spokojení jsme my i pes :o) Ten se mimochodem taky krmí sněhem ostošest :o)
  Marcelko, měj hezký večer, Helena

 2. Pěkné zimní fotky. Já v podstatě celou dobu, co je teď nasněženo, bojuju s nějakou virózou, takže jsem ven vlastně vůbec nechodila (cestu do práce a z práce nepočítám) a docela mne to mrzí.
  Měj se pěkně

 3. Martina

  Marcelko, dlouho jsem tu nebyla. Nejak stíhám vše, ale když jdu na mobil, tak na IG a to je konečná. Přečetla jsem všechny články, které jsem nestíhala. Krása, spolupráce s Bella Rose tleskám, krásný výběr. Děti Vám rostou jak z vody a Vy jste tedy kóča-to musím uznat. Mějte se moc prima a děkuji za krásné čtení.

  • M.

   Marti, dekuji az se tu cervenam:-). Vim, je toho hodne kolem, zrout casu, take nestiham vse, jak bych chtěla. Mejte se. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )