Mramorová…

přání.

Další várka přáníček dělaná pomocí spreje s mramorovým efektem. Podklad je světle šedý a sprej bílý. Je to velmi snadné, rychlé a efektní. Buď zůstala čistá, některá jsou ozdobená hvězdičkou z březové kůry.

mramorova-prani-9

 

mramorova-prani-8

 

mramorova-prani-6

 

mramorova-prani-4

 

mramorova-prani-3

 

mramorova-prani-5

Letos v počtu vyrobených přáníček stále nějak pokulhávám. Snad ještě bude čas udělat další.

Možná to teď bude u mě trochu váznout, nějak s námi nekamarádí technika, sešlo se více věcí najednou, jak už to tak bývá, včetně rozbitého monitoru u mnou tak často využívaného notebooku:-(. Snad se s tím brzy popereme.

Mějte fajn den.

podpis_V1

26 Comments

 1. Marci jsou nádherná. Přáníčka jsem zatím nikdy nedělala a asi bych je už ani nestihla 🙂 S technikou držím palce, ty absťáky jsou strašné :-))) D.

  • M.

   Dani, dekuji, zase pletes a hackujes, to ja neumim:-(. Pranicka bys urcite zv´ladla;-). Pa. M.

 2. Teda tady je echt vánočně! Krásný to máš, všechno! Absolutně nechápu, jak k tomu stíháš denně příspěvek na blog! Já jsem letos advent vzdala. Naplánovala jsem si ho užít bez výčitek po svým, výzdoba se mi dělat vůbec nechce, tak ji nemám, teda kromě dvou svícnů a kluci si vytáhli dřevěné koníky. Vánoční světýlka nemůžu najít a zbytek prostě nechávám náhodě. Přání i kartičky na dárky jsem koupila od Myyny abalit budu do hedvábnýho papíru. Já, která jsem byla vždycky připravená od půlky listopadu :-))) Ale třeba to ještě přijde a chytne mě to. Marci, ať se daří a krásný advent!

  • M.

   Baru, to je prvae ono, kazd ysi to ma uzit, jak chce on. Ty jezdis za kulturou, ja bych rada, ale zatim se moc nedari, tak si to uzivam takto:-). Diky a mej se. M.

 3. WAU!!! Čistý minimalismus. Tleskám a ukládám si na nástěnku Pinterestu:). Já dělám přáníčka dětská, teda s dětmi a posíláme jen úzké rodině a blízkým přátelům. Je pak skvělý, když děti vidí vystavené svoje přáníčko u babičky ….

 4. Jé, to je zase super, Marci! A s technikou to znám, taky mám pokažený displej na notebooku, tak občas nevidím nic, občas vše modře a občas se zadaří, tak se pak kochám 😀

  • M.

   Jo, tak to mame podobne, jen my uz normalne bohuzel nevidime, jedeme na fialove vlne:-). M.

 5. Teda ta jsou krásná. A nápad zdobit březovou kůrou je super. Já mám přáníčka 2 (slovy dvě :-)) a základ na dvě další… Nestíhám, ale nehrotím to…
  Hezký večer

 6. Marci, rozhodně krásné a moc povedené. Takováhle přání by se měla dostat do obchodů, já jsem z těch kupovaných často v rozpacích 🙂 Krásné dny, Iva

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )