Modřenec bílý

…trošku si to protimluví, ale je to skutečně správný název:-).

Jednou z cibulovin, které jsem si minulý týden koupila byl právě modřenec, nejen bílý i, možná více známý, modrý. Už hezky vykvetl. Dala jsem ho do vázy s větvičkami břízy, taková tradiční zimní/jarní dekorace.

Dny strašně rychle letí. Přiznávám, u února mi to ani nevadí, navíc nás brzy čekají jarní prázdniny. Asi nikam nevyrazíme, myslím tím hory, ráda bych udělala pořádek v šatně a dokonce malovala v ložnici, ale raději nic neplánuji, prostě uvidíme.

Hezké dny.

4 Comments

 1. Helena Davidová

  Marcelko, bílé modřence jsem si před časem koupila taky takhle v zimě, od té doby jsou na zahradě, i když se nemnoží tak rychle, jako ty modré. Ale jsou moc krásné!
  Přeji hezké dny a ať se plány podaří uskutečnit.
  Helena

  • M.

   Dekuji za tip, Hleenko, modrych mam v zahrade uz par, urcite tam dam i bile, pekny dne. M.

 2. Já musím říci, že mám raději ty modré modřence – asi to bude znít divně, ale bílé mi připadají takové “nedodělané”. Já už si musím taky něco živého domů koupit, ale v supermarketu je to bída a nejbližší květinářství nám zrušili, tak mi ten nákup nějak nevychází.
  Měj se fajn

  • M.

   Mne se modra barva modrencu take libi, moc, alei bila, puvodne jsem je chtela kombinovat, nakonec to vyslo jinak:-). Pekny den, Stano, a at to brzy vyjde. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )