Memorela

…jako další tip na dárek.

Je to už rok, co mě majitelka Veronika, tenkrát ještě pod názvem Krásný pokojík, oslovila ke spolupráci. Tehdy jsem její produkty vůbec neznala, ale po bližším prozkoumání jsem se rozhodla to vyzkoušet a nafotila podzimní fotky. Rok se s rokem sešel, Veronika svůj projekt vypilovala až do dnešní podoby a přejmenovala jej na M E M O R E L A.

A o co tedy jde? Přímo na stránkách se píše:

“Nikdy nekončící příběh plný vzácných okamžiků, tak bychom popsali tvary MEMORELA.”

Jde o nástěnné dekorace, které si sami navrhnete z fotek a můžete je skládat do různých obrazců, koláží. Tyto jednotlivé obrazce jsou dostupné ve třech základních variantách ve tvaru šestiúhelníku, čtverce a kruhu a ty pak dále v různých velikostech a na dvou různých materiálech /forex (PVC deska) a hliník/. Na zadní straně mají magnet, pomocí kterého je snadno bez vrtání upevníte na zeď a když zatoužíte po změně, stačí vyměmit za jiné, třeba podle ročního období:-). K finální podobě vám pomůže konfigurátor přímo na stránkách.

Na webu pod “Časté dotazy” najdete spoustu odpovědí na možné otázky. Celkově vám www.memorela.cz poskytne mnoho cenných rad a informací, stránky jsou dělané za mě velmi precizně.

Vybrala jsem si podzimní motivy v kombinaci s fotkou dětí.
Magnet ze zadní strany.
Obrázky samozřejmě můžete i jen tak opřít…

Za mě je to skvělý nápad na originální a velmi variabilní dárek nejen k Vánocům. Pokud objednáte do 5. 12., obdržíte zboží do Vánoc.

Mám pro vás i slevový kód, se kterým do konce prosince ušetříte 20% na vaši objednávku.

nordic20

Pro více inspirace jsem si vypůjčila dvě fotky přímo z webu memorela.cz.

Majitelce přeju, ať se jí v novém projektu daří.

4 Comments

 1. Zajímavý způsob prezentace fotek a dotvoření interiéru. A tvoje fotky jsou moc povedené – jak ta dětí, tak podzimní motivy
  Hezký víkend, Marcelko

  • M.

   Stano, dekuji moc. Ty fotky vznikly vloni a tak nejak si to “sedlo”. Mam pocit, ze lidi bohuzel moc fotit neumim. M.

 2. Helena Davidová

  Marcelko, ta fotka dětí je opravdu úžasná!
  Děkuji za typ, ráda se podívám.
  Měj pohodovou neděli, Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )