Marodíme si…

Tak už se v tom vezeme všichni, celá rodina je nachlazená.

Výhodou by mohlo být, že to budeme mít všichni za sebou, v podstatě společně, a nepotáhne se to třeba měsíc. Kdo ví?

Jenže mně se to vůbec nehodí! (Komu jo?!) Mám 14 dní na to, abych sehnala šaty na ples, dlouhý až na zem, jen nevím kde. Jedny objednané poštou jsem už vracela. Online obchody mám prozkoumané, šaty nejsou, došly. Ale ono to vždycky nějak dopadne. A co se má stát, to se stane. Tomu věřím.

Další výhodou je, že jsem stihla uklidit pár šuplíků a skříňí. Náš dům je zase o pár věcí tenčí. I když… Stihla jsem totiž objednat věci jiné. Snažila jsem se ale, aby šlo spíš o věci praktické, třeba o ekologické čistící prostředky a kosmetiku, ale i dárky. Jsem totiž ročník, který letos oslaví kulatiny a tím pádem i mé kamarádky. S touhle konkrétní jsem dokonce chodila už i do školky. Prostě má to naše přátelství pevný základ a je na čem stavět:-).

 

 

 

 

 

Mějte se fajn a vzdorujte úspěšně nemocem!

 

 

26 Comments

 1. Marci, mám to teď doma stejně. Tedy ne uklizeno, ale marody 🙁 Tak tedy přeji brzké uzdravení 🙂 Ivana

 2. Brzké uzdravení Marci. Asi si taky udělám “zásobu” dárečků, když je potřebuju, nemám doma vůbec nic. Hezký den, D.

 3. Marci,
  kdy slavíš?

  My statečně odoláváme, taky nikam nechodíme 😀 Aspoň si to vyberete najednou a bude klid. Doporučuji hodně česneku, nám to vždycky zabírá. Statečnější jedinec sní stroužek česneku jen tak. My aspoň tu česnečku.

  Líbí se mi ten monstera obraz, je parádní. Jsi šikula 🙂

  Ať jste brzo fit!
  M.

 4. Anonymous

  A zoot.cz Little mistress?
  Majú tam až po zem a dodacia lehota je pár dní:-)
  A môžeš zadarmo vrátiť v balíčku s návratkou do 90 dní:-)

 5. Marcel, tak se brzy uzdravte ať si ples užiješ. Také bych potřebovala udělat hloubkový úklid, ale nějak nestíhám. Tak snad na jaře mi to půjde líp.
  Hezký víkend přeji. D.

 6. U nas stejna situace, dcera je marod uz tyden, prijela moje mama, kterou stihla nakazit, a me uz taky. Manzel prchnul do hor, takze mame takovou malou damskou bacilovou jizdu. Ale stejne se nezastavime. To jsou ty mamy, ty proste neodpocivaji 😉 Takze soucitim, preju brzke uzdraveni a dobrou ruku pri vyberu satu! 🙂

 7. Helena

  Marcelko, co se šatů týče, zkus se mrknout na http://www.coolboutique.cz. Objevila ho Terka před lety a kupovala si tam šaty na maturitní ples. Na Adamův jsem si je tam už kupovala i já. Maximální spokojenost!
  Přeji všem hezkou sobotu a rychlé uzdravení! Helena

  • M.

   Helenko, dekuji, ja nakonec jedny nasla, presto dekuji za odkaz, stranku jsem neznala a saticek tedy pozehnane. M.

 8. Marci, stihla jsi toho tedy opravdu hodně 🙂 Já domů jezdím jen na víkendy a nestíhám vůbec nic. Přeji brzké uzdravení a pohodovou neděli, K.

 9. Veronika P.

  Krásné zákoutí… Pochlubíš se, co pěkného eko sis pořídila? 😉 Držím pěsti, ať se Ti podaří šaty sehnat. Co zkusit poprosit o zapůjčení nějakou dobrou kamarádku (v nejhorším)? Ať jste brzy všichni zdraví…
  V.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )